Connect with us

کار در کانادا

تخصیص 240 میلیون دلار به بخش خدمات بهداشتی آنلاین

Published

on


جاستین ترودو نخست وزیر کانادا اعلام کرد، 240 میلیون دلار به بخش خدمات بهداشتی آنلاین از جمله مراقبت‌های بهداشت روان اختصاص می یابد. این بودجه برای مراقبت های اولیه و پشتیبانی مجازی صرف خواهد شد.

ترودو گفت اپلیکیشن های انلاین که به ما در جنبه های مختلف زندگی از سفارش غذا تا ویدیوکال با افراد خانواده کمک می کنند، می توانند برای سلامت نگه داشتن روان نیز استفاده شوند.

ترودو تصریح کرد: به نظر می رسد سلامت روان کانادایی ها که هفته های طولانی در قرنطینه بوده اند تحت فشار و استرس قرار گرفته است. مطالعات نشان می دهد میزان افسردگی در میان مردم در طول شیوع کووید-19 بیش از دو برابر و میزان اضطراب در افراد بیش از 4 برابر شده است.

کارشناسان هشدار می دهند، با ادامه ی فاصله گذاری اجتماعی این میزان از افسردگی و اضطراب جهش بسیار بدتری خواهد داشت، به خصوص که تابستان نیز در راه است و این تابستان بسیار متفاوت خواهد بود.

در همین راستا کمیسیون بهداشت روان کانادا، اقدام به ایجاد برنامه ی سلامت روان آنلاین برای کارکنان مراکز اساسی کرده است. در این طرح پزشکان خدمات رایگان سلامت روان طولانی مدت را به شهروندان کانادایی ارائه می کنند.

همچنین ترودو از تخصیص 175 میلیون دلار به شرکت  AbCelleraواقع در ونکوور خبر داد، که تا این لحظه صدها آنتی بادی مورد نیاز واکسن کووید-19 را تهیه کرده است و آمادگی ورود به مرحله ی آزمایش انسانی آنتی بادی‌های خود را دارد.

ترودو همچنین اعلام کرد این ماه 300 دلار به مبلغ طرح Child Benefit اضافه خواهد شد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!