Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

تحقیقات نشان می دهند، ونکوور پر ترافیک ترین شهر کانادا است

Published

on


در گزارشی که اخیراً در مورد ترافیک جهانی منتشر شده است، ونکوور پرترافیک ترین شهر کانادا نام گرفت.


فهرست ترافیک TomTom ، تراکم شهری در سراسر جهان را اندازه گیری کرده و دسترسی به اطلاعات مربوط به هر شهر را فراهم می کند. به منظور تعیین رتبه، 416 شهر از 57 کشور جهان در شش قاره، تحت پوشش قرار گرفته است. این گزارش محاسبه ی سطح پایه در هر شهر را، با تجزیه و تحلیل زمان مسافرت آزاد، از کلیه ی وسایل نقلیه، در کل شبکه ی راه ها که هفت روز هفته 24 ساعته، و 365 روز در سال ثبت شده است، تحت بررسی قرار می دهد.
TomTom خاطرنشان می کند که اطلاعات این امکان را به شما می دهد تا محاسبه کنید، برای مثال چقدر از وقت یک راننده در طول ساعات شلوغی در یک شهر معین، در ترافیک می گذرد. بنگالور هند در رتبه ی اول پر ازدحام ترین شهر جهان و پس از آن مانیلای فیلیپین قرار گرفته است. بوگوتا در کلمبیا در رده ی سوم، بمبئی هند در رده چهارم و پونه هند پنجمین شهر این لیست است.
مسکو روسیه ششم، لیما پرو در رده ی هفتم، دهلی نو هند در رده هشتم، استانبول ترکیه نهم و جاکارتا اندونزی دهم شد.
ونکوور به عنوان پر ترافیک ترین شهر کانادا در این رده بندی قرار گرفت، با این حال نسبت به سال گذشته رتبه ی بهتری دارد. در سال 2019، ونکوور در رتبه ی 40 جهان قرار دارد. این شهر در سال 2018 در رتبه ی 36 و در سال 2017 در رتبه ی 26 دنیا قرار داشت.
نویسندگان این گزارش یادآور می شوند که ونکوور نسبت به سال گذشته شاهد افزایش یک درصدی ترافیک بوده است. آنها همچنین خاطرنشان می کنند که ونکوور در سال 2019 میزان 39 درصد ترافیک را مشاهده کرده است. علاوه بر این، بیشترین میزان ترافیک در شهر از ساعت 5 تا 6 بعد از ظهر پنج شنبه ها می باشد.
بنابراین سفر بعد از ساعت 6 بعد از ظهر در روز پنجشنبه، می تواند شش ساعت از زمان شما را در سال حفظ کند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!