Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

تاریخ بازگشایی پیست های اسکی در BC ـ قسمت اول

Published

on


در حالی که هوای آفتابی پاییز در Lower Mainland چشم انداز خوشایندی داشته است، واقعیت این است که ما در انتظار یک زمستان دیگر هستیم، که شگفت انگیز ترین زمان سال برای اسکی بازان و اسنوبرد سواران است. روز افتتاح پیست های اسکی محلی یا مورد علاقه ی خود را در اینجا بیابید.


اما این تنها مربوط به شب های North Shore یا آخر هفته های Whistler نیست. BC در صورتی که بخواهید کمی رانندگی کنید یا پروازی به سمت سرزمین های سفید داشته باشید، مکانی بزرگ با گزینه های به ظاهر نامحدود است.

پیست های اسکی نزدیک ونکوور
Cypress Mountain
تاریخ افتتاح: سخنگوی Cypress گفت: میانگین تاریخ افتتاح این پیست از تاریخ 1 دسامبر تا یک هفته بعد از آن است، سال گذشته 3 دسامبر بود.
Cypress Mountain بزرگترین پیست North Shore است. با داشتن 240 هکتار زمین قابل اسکی کردن، 53 مسیر اسکی و سیستم حرفه ای برفی را ارائه می دهد.
مکان: Cypress Mountain Resort دقیقاً بالای Lions Gate Bridge است ، با رانندگی 35 دقیقه ای از ونکوور، یا یک شاتل از مرکز شهر می توانید به آن برسید.
مسیرها: Green 13%, Blue 35%, Black 45%

Grouse Mountain
تاریخ افتتاح: برای اسکی و اسنوبورد اعلام نشده است، اما کلیه فعالیت ها و امکانات قله ی کوه باز هستند.
Grouse Mountain تنها کوه North Shore است که با حمل و نقل عمومی قابل دسترسی است. این تفرجگاه دارای 33 مسیر اسکی است، که بسیاری از آنها در اطراف The Cut واقع شده اند و دارای مناظر دیدنی از ونکوور هستند. تنها با 86 هکتار زمین قابل اسکی کردن، تقریبا کوچک است، اما مسیرهای مختلفی را برای مبتدیان ارائه می دهد.
مکان: Grouse Mountain دقیقاً بالای Lions Gate Bridge است، با رانندگی 20 دقیقه ای از ونکوور، یا یک شاتل یا اتوبوس ترانزیتی از مرکز شهر می توانید به آن برسید.
مسیرها: Green 40%, Blue 40%, Black 20%

Mt. Seymour
تاریخ افتتاح هنوز مشخص نشده است.
Mt. Seymour کوچکترین ریزورت North Shore است، که تنها 80 هکتار زمین قابل اسکی کردن دارد. اما اینجا یک تفرجگاه خانوادگی عالی است، که مسیرهای زیادی برای مبتدیان، چهار پارک زمینی، مسیر تیوب سواری، مسیر برف پیمایی و مسیرهای سورتمه سواری دارد.
مکان: Mt. Seymour تقریباً بالای Lions Gate است ، با 40 دقیقه رانندگی از ونکوور، یا با شاتل از شرق ونکوور می توانید به آنجا برسید.
مسیرها:  Green 40%, Blue 40%, Black 20%

Whistler Blackcomb
تاریخ افتتاح: 28 نوامبر
به عنوان بهترین پیست اسکی در آمریکای شمالی در سال 2017 رتبه بندی شده، Whistler Blackcomb یک منطقه ی مبتدی اختصاصی عالی دارد. در یک روز آفتابی، مناظر اطراف آن باورنکردنی است.
مکان: Whistler در Sea-To-Sky Highway، در حدود 120 کیلومتری شمال ونکوور است. دو ساعت رانندگی از شهر.

مسیرها: Green 18%, Blue 55%, Black 27%

Sasquatch Mountain Resort
تاریخ افتتاح: اواسط دسامبر
قبلاً به عنوان Hemlock شناخته می شد تا زمانی که در سال 2017 دوباره نامگذاری شد، Sasquatch Mountain Resort در Lower Mainland، شمال شرقی Mission است و بیش از 100 هکتار زمین قابل اسکی کردن دارد. این ریزورت برای مدت طولانی بسته بود، اما اکنون با ترکیبی از 35 مسیر در Douglas Ranges بازگشایی شده است.
مکان: Hemlock در Highway 7، در حدود 50 کیلومتری از Mission واقع شده. رانندگی دو ساعته از ونکوور.
مسیرها: Green 20%, Blue 34%, Black 46%

Manning Park
تاریخ افتتاح: 7 دسامبر
Manning Park Resort در قلب رشته کوه Cascade دارای 34 مسیر برای اسکی و اسنوبورد، 57 هکتار زمین قابل اسکی کردن دارد. است. اینجا همچنین بیش از 60 کیلومتر مسیر اسکیت کلاسیک و groomed cross-country skiing و snowshoeing ارائه می دهد.
مکان: Manning Park Resort درHighway 3، در حدود 70 کیلومتری غرب Hope واقع شده است. رانندگی سه ساعته از ونکوور.
مسیرها: Green 30%, Blue 40%, Black 30%


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!