Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

تاریخ بازگشایی پیست های اسکی در BC ـ قسمت دوم

Published

on


Ski resorts on Vancouver Island


Mount Washington

تاریخ افتتاح: 6 دسامبر
Mount Washington نزدیکترین کوه به ونکوور است که احتمالاً هرگز بازدید نکرده اید. با اقیانوس آرام از یک طرف و Strathcona Park در طرف دیگر، این ریزورت در جزیره ی ونکوور بیش از 689 هکتار زمین قابل اسکی کردن و 81 مسیر ارائه می دهد.
مکان: Mount Washington واقع در Highway 19، درست در خارج از Courtenay در جزیره ی ونکوور است. رانندگی پنج ساعته از ونکوور، شامل یک مسافرت 2.5 ساعته با کشتی.
مسیرها: Green 14%, Blue 35%, Black 52%
Mount Cain
زمان افتتاح: اوایل دسامبر
Mount Cain یک گوهر پنهان در انتهای شمال جزیره ی ونکوور است و که دارای 21 مسیر است. اینجا همچنین دارای بالاترین ارتفاع پایه نسبت به هر تپه قابل اسکی ساحلی در BC، آلاسکا و ایالت واشنگتن، و مکان دوم بعد از Whistler است.
مکان: Mount Cain واقع در Highway 19 در جزیره ی ونکوور، در فاصله ی 130 کیلومتری Campbell River است. رانندگی شش ساعته از ونکوور، از جمله قایق سواری دو ساعته.
مسیرها: Green 20%, Blue 45%, Black 35%
Ski resorts around the Okanagan
Mount Baldy
تاریخ افتتاح: 14 دسامبر
Mount Baldy در ارتفاعات Okanagan، بین کوه های Monashee و دره ی Okanagan قرار دارد. این ریزورت 22 مسیر برای اسکی و اسنوبورد، بیش از 200 هکتار زمین قابل اسکی کردن، به علاوه یک دهکده ی ski-in ski-out شامل بیش از 150 کلبه ی اسکی ارائه می دهد.
مکان: Mount Baldy واقع در Highway 3، در حدود 80 کیلومتری جنوب Penticton. یک رانندگی 5.5 ساعته از ونکوور ،
یا یک پرواز 50 دقیقه ای به Penticton و سپس 1.5 ساعت رانندگی.
مسیرها:  Green 33%, Blue 46%, Black 21%
Apex
زمان افتتاح: 7 دسامبر
Apex Mountain یکی از جواهرات پنهان اسکی کانادایی است، که به دلیل داشتن برف سبک و پودری خشک، معروف است. حدود نیم ساعت خارج از Penticton، در Okanagan ، 450 هکتار زمین قابل اسکی کردن را پوشش می دهد، با بیش از 115 مسیر مشخص و یا بدون علامت.
Apex دقیقاً در جنوب Penticton واقع در Highway 97 است، بسیار نزدیک به فرودگاه منطقه ای Penticton . 5 ساعت رانندگی از ونکوور، یا پرواز حدود 45 دقیقه ای.
مسیرها:  Green 16%, Blue 48%, Black 36%
Big White
زمان افتتاح: 28 نوامبر
دومین پیست اسکی بریتیش کلمبیا، Big White دارای 118 مسیر آلپاین و بیش از 25 کیلومتر مسیرهای Nordic است. با گذشت کمی از Kelowna ، Big White دارای 1100هکتار زمین قابل اسکی کردن است.
مکان: Big White در Highway 33 ، 60 کیلومتری شرق Kelowna واقع شده است. 5 ساعت رانندگی از ونکوور، یا یک پرواز 45 دقیقه ای به سمت Kelowna ، سپس یک ساعت رانندگی.
مسیرها: Green 18%, Blue 54%, Black 28%

SilverStar
زمان افتتاح: 28 نوامبر

SilverStar Mountain Resort دارای چهار چهره ی کوهستانی مختلف برای لذت بردن در شمال Okanagan است و در کل دارای 132 مسیر، از زمین های مبتدی تا پیشرفته است.

مکان: SilverStar در Highway 97، نه چندان دور از Vernon واقع شده است. 5 ساعت رانندگی از ونکوور، یا یک پرواز 45 دقیقه ای به سمت Kelowna.

مسیرها: Green 15%, Blue 40%, Black 45%
Ski resorts around Kamloops


Sun Peaks
تاریخ افتتاح: در حال حاضر برخی از مسیرها باز است
Sun Peaks دومین منطقه اسکی بزرگ کانادا است و دارای 1728 هکتار زمین قابل اسکی کردن در سه قله در نزدیکی Kamloops است. در بالای 12 آسانسور، 135 مسیر پیاده روی و 16 gladed areas، همچنین اسکی Nordic و پارک های زمینی و لوله ای وجود دارد.
مکان: Sun Peaks در بزرگراه Highway 5 ، در حدود 50 کیلومتری Kamloops واقع شده است. یک رانندگی 4.5 ساعته از ونکوور یا یک پرواز 45 دقیقه ای به سمت Kamloops.
مسیرها: Green 10%, Blue 58%, Black 32%


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!