Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

بیمارستان Lions Gate خود را برای مقابله با ویروس کرونا تجهیز کرده است

Published

on


جراحی های انتخابی در بیمارستان Lions Gate لغو شده و فقط بیمارانی که به مداخله فوری پزشکی نیاز دارند، در بیمارستان تحت معالجه قرار می گیرند، زیرا این استان قصد دارد تخت های بیمارستانی را برای شیوع احتمالی کروناویروس خالی کند.


به گفته ی مقامات بهداشت استان، در همین زمان ، Lions Gate نیز در حال آماده سازی یک واحد اختصاصی COVID-19 برای ارائه ی خدمات بیمارستانی به مبتلایان به ویروس است.
دکتر Bonnie Henry، رئیس ارشد بهداشت پزشکی در B.C. و Adrian Dix وزیر بهداشت اعلام کردند، این استان سیستم مراقبت های بهداشتی B.C را برای شیوع احتمالی کروناویروس جدید آماده می کند.
در مورد بخش مراقبت ویژه ی کروناویروس در Lions Gate اطلاعاتی ارائه نشده است، اگرچه در این هفته چادرهای مستقر در خارج از بیمارستان مشاهده شده و به نظر می رسد مناطق ارزیابی جدیدی در داخل سالن بدنسازی و منطقه ی چند منظوره ی بیمارستان مستقر شده اند.
طبق دستور Henry، فقط بیمارانی که نیاز به مداخله ی فوری دارند، در Lions Gate پذیرفته می شوند. دیگران به بیمارستان های دیگر Lower Mainland منتقل می شوند.
اما حتی در آن بیمارستان ها نیز، فقط جراحی های فوری مانند جراحی های سرطان یا جراحی تروما برای قربانیان تصادفات رانندگی، در اتاق های عمل انجام می شود. Dix گفت: سایر جراحی های انتخابی دیگر طی سه تا پنج روز آینده لغو می شوند، که منجر به آزادسازی هزاران تخت بیمارستانی خواهد شد.
وی افزود که این اقدامات امکان آموزش و انتصاب مجدد کارکنان مراقبت های بهداشتی اساسی را در مورد مراقبت های مربوط به COVID-19 فراهم می کند و از تجهیزات پزشکی کافی برای بیماران و کارمندان که به آنها نیاز بیشتری دارند، اطمینان حاصل می کند.

این اقدام برای محدود کردن بیمارستان Lions Gate به مراقبت از افرادی که نیاز به مداخله ی فوری دارند، پس از آن انجام شد که آزمایش سه کارمند اداری در بیمارستان برای COVID-19 مثبت شد.
Henry گفت، هیچ یک از افرادی که در LGH شناسایی شده اند با بیماران بیمارستان در تماس نبوده اند. براساس بیانیه ی منتشر شده از سوی مقامات بهداشت، هر سه در خانه قرنطینه شده و در حال بهبود هستند.
مأمورین بهداشت هنوز در حال تحقیق در مورد چگونگی مبتلا شدن این افراد و بررسی کارمندانی هستند که احتمالاً با آنها ارتباط نزدیکی داشته اند.
ثابت شده است که تعداد موارد اضافه شده ی کروناویروس در North Shore صفر بوده است، تاکنون 12 کارمند مراقبت های بهداشتی در مرکز مراقبت های Lynn Valley، به علاوه چهار مورد مرگ در میان سالمندان این مرکز و یک شیوع در مرکز مراقبت از سالمندان Hollyburn شامل یکی از افراد مقیم مرکز و یک کارگر مراقبت کننده در این استان گزارش شده است.
به گفته ی مسئولان بهداشت، افرادی که علائم ویروس را دارند باید به مدت 14 روز در منزل قرنطینه شوند.

کسانی که در مورد علائم خود مطمئن نیستند، می توانند با شماره ی 811 تماس بگیرند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!