Connect with us

کار در کانادا

بیمارستان Lions Gate بودجه ای را برای دستیابی به تجهیزات مهم پزشکی در رابطه با کروناویروس در نظر گرفت

Published

on


مجله دیجیتال سلام ونکوور: بنیاد بیمارستان Lions Gate در حال جمع آوری کمک های مالی برای تهیه ی تجهیزات پزشکی است، که ممکن است در صورت ازدیاد بیماران کروناویروس مورد نیاز فوری قرار گیرند.

در روز جمعه 13 مارس، این بیمارستان پنج دستگاه ونتیلاتور اضافی را برای استفاده در بیمارستان نورث ونکوور، به درخواست مراقبان خط مقدم با هزینه ای بالغ بر 200000 دلار خریداری کرد.

این علاوه بر هفت ونتیلاتوری است که بنیاد در طول سال گذشته خریداری کرده است.

روز چهارشنبه این بنیاد، صندوق واکنش اضطراری COVID-19 خود را با اهدای 250000 دلار از سوی خیر نورث شوری Paul Myers، به همراه دو اهدایی قابل توجه، یكی از سوی Bruce and Diana Chan و دیگری از یك خانواده ی ناشناس اهل نورث شور راه اندازی كرد.

تیم های پزشکی در Lions Gate ، یک واحد اختصاصی COVID-19 را در طبقه ی دوم بیمارستان راه ‌اندازی کرده اند که برای معالجه بیماران با مشکلات جدی مجهز خواهد بود.

صندوق پاسخگویی اضطراری بنیاد، تجهیزات لازم را برای این واحد فراهم می کند، همچنین برنامه های نورث شور در پاسخ به بحران کروناویروس را ارائه می دهد.

Judy Savage رئیس بنیاد گفت، ما نمی دانیم پیک بیماری چه زمانی اتفاق می افتد، ولی ما نمی خواهیم در آن زمان با مشکل مالی مواجه شویم. به عنوان یک بنیاد، ما آماده هستیم و می توانیم خیلی سریع واکنش نشان دهیم. بنابراین اگر آنها به چیزی احتیاج داشتند، اگر پولی در آنجا داشته باشیم، می توانیم بلافاصله آن را بخریم.

ما هنوز نمی دانیم در هفته ها یا ماه های آینده چه می خواهیم.

Myers ، یک تاجر وست ونکووری که پیش از این 25 میلیون دلار برای ایجاد یک واحد مراقبت ویژه ی جدید به بیمارستان Lions Gate اهدا کرده بود، گفت، من فکر می کنم همه باید کمک کنند و بهترین کاری را که می توانند انجام دهند.

Myers گفت که او از موقعیت هایی در کانون های بحران COVID-19 در سرتاسر جهان ایجاد شده، آگاهی دارد، جایی که پزشکان مجبور به تصمیم گیری و انتخاب در میان بیماران، برای استفاده از دستگاه های ونتیلاتور هستند. وی گفت: به نظر می رسید این یک نیاز بسیار فوری است.

پول در بانک هیچ کار خوبی نمی کند، اما اکنون می توان برای نجات جان انسان ها از آن استفاده کرد.

Savage گفت که بنیاد بیمارستان چهارشنبه گذشته به طور آنلاین صندوق بحران را راه اندازی کرد زیرا مردم نورث شور می خواهند به آنها کمک کنند.

وی گفت: در حال حاضر مردم در حال تماس تلفنی هستند تا ببینند چه کاری می توانند برای کمک به آنها انجام دهند.

Savage گفت، که اهدایی های بزرگ بسیار مهم هستند، اما دریافت کمک های 20 دلاری، 50 دلاری و صد دلاری، بسیار دلگرم کننده است. منظور من این است که وقتی همه چیز به سرعت در حال تغیر است و تأثیراتی که این موضوع روی اقتصاد گذاشته را در نظر می گیریم، این واقعیت که مردم خیلی زود قدم برمی دارند تا بتوانند آنچه می توانند ارائه دهند، من را خیلی تحت تأثیر قرار می دهد.

Savage گفت، علاوه بر کمک های نقدی، بنیاد بیمارستان 200 ماسک N95 از یک فروشگاه Windsor Plywood در ونکوور دریافت کرده است.

Savage افزود که بیمارستان از نظر ماسک با کمبود مواجه نیست، اما با قدردانی آنها را پذیرفت.

برای کمک مالی به صندوق واکنش اضطراری COVID-19 بیمارستان ، به آدرس سایت https://lghfoundation.com/covid19-fund   مراجعه کنید.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!