Connect with us

املاک در کانادا

بیش از 75 درصد از بریتیش کلمبیایی ها، درخواست ممنوعیت فروش مسکن به سرمایه گذاران خارجی را دارند

Published

on


در یک نظرسنجی که اخیرا توسط شرکت ریسرچ انجام گرفته مشخص شد، بیش از سه چهارم از بریتیش کلمبیایی ‌ها خواستار قوانینی هستند، که باعث شود خارجی ها قادر نباشند در کانادا ملک بخرند.

در این نظرسنجی آنلاین، 78 درصد از شرکت کنندگان از اجرای قوانینی مشابه آنچه در نیوزلند اجرا می شود حمایت کردند، 15 درصد مخالف این قانون و 7 درصد اعلام کردند نظری در این مورد ندارند.

بر اساس قانون کشور نیوزلند، خارجی ها حق خرید ملک در این کشور را ندارند. البته کسانی که اقامت نیوزلند را دارند و شهروندان استرالیا و سنگاپور به دلیل توافق‌های تجاری، از این قاعده مستثنا هستند.

ماریو کانسکو رییس شرکت ریسرچ می ‌گوید: طرح ممنوعیت خرید خانه توسط خارجی ها در میان تمام گروه های آماری بریتیش کلمبیا محبوب است. ساکنان ونکوور آیلند با 88 درصد و افراد بین 35 تا 54 سال نیز با 88 درصد، گروه‌هایی بودند که بیشترین حمایت از این طرح را اعلام کردند.

تقریبا 79 درصد از ساکنان بریتیش کلمبیا با قوانین اخذ مالیات به میزان 15 تا 20 درصد  از خریداران خارجی موافق هستند.

تعداد زیادی از ساکنان بریتیش کلمبیا همچنین موافق دریافت مالیات سفته بازی از مالکان خارجی و داخلی ای هستند، که مالیات بر درآمد بسیار کمی در استان پرداخت می ‌کنند.

77 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی نیز موافق دریافت مالیات از مالکین املاک دوم و بیشتر هستند که آنها را اجاره نداده اند. همچنین آنها از یک اضافه مالیات 0.2 درصدی بر خانه ‌های با ارزش بین 3 تا 4 میلیون دلار و 0.4 درصدی برای خانه‌ های با ارزش بیش از 4 میلیون دلار هستند.

72 درصد از ساکنان بریتیش کلمبیا با افزایش مالیات انتقال ملک از 3 به 5 درصد برای خانه‌ های با ارزش بیش از 3 میلیون دلار، موافق هستند.

57 درصد از پاسخ دهندگان نیز معتقدند روش دولت استانی فعلی می تواند برای ایجاد قیمت مسکن مقرون به صرفه موثر باشد. این میزان رضایت از عملکرد دولت استانی، 8 درصد بیشتر از میزان رضایت ساکنان در نظرسنجی مشابه شرکت ریسرچ در ماه دسامبر 2019 است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!