Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

بیشتر بریتیش کلمبیایی ها هنوز در مورد حضور در سالن های ورزشی و استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی مردد هستند

Published

on


با شروع فاز بعدی بازگشایی مراکز مختلف در استان بریتیش کلمبیا، در پی کاهش پیدا کردن روند ابتلا به کروناویروس، رستوران ها، سالن های ورزشی و آرایشگاه ها فعالیت مجدد خود را آغاز کردند.

اما در نظر سنجی ای که Research Co در میان بریتیش کلمبیایی ها در مورد استفاده از سرویس های مختلف برگزار کرد، مشخص شد، اکثر شهروندان این استان در مورد استفاده از این امکانات تردید دارند.

در حدود 50 درصد از پاسخ دهندگان اعلام کرده اند که بدون دریافت واکسن کووید-19 تمایل دارند مجددا در کلاس های بدنسازی خود شرکت کنند، این رقم در مورد حضور در کنسرت ها 40 درصد است.

در مورد حضور در رستوران ها و بارها، 70 درصد از پاسخ دهندگان عنوان کرده اند که تا قبل از دریافت واکسن کووید-19 علاقه دارند به این مکان ها بروند، میزان تمایل به رفتن به بار و رستوران های مورد علاقه در میان گروه سنی 35 تا 54 سال، بیشتر است.

ماریو کانسه سو مدیر Research Co.  می گوید، این میزان تمایل بالا در میان این گروه سنی بسیار طبیعی است، زیرا آنها بیشتر از هر کس دیگری از قرنطینه ی خانگی و مراقبت از فرزندان خسته شده و به دنبال راهی برای فرار هستند.

افراد زیادی نیز در مورد رفتن به آرایشگاه و کتابخانه ها بدون دریافت واکسن ابراز تمایل کرده اند، اما این عدد در مورد استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی بسیار پایین بوده و مردم با تردید به این وسایل نگاه می کنند. تنها 57 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی نسبت به استفاده از اتوبوس، و 55 درصد نسبت به استفاده از اسکای ترین تمایل دارند، بقیه ی پاسخ دهندگان اعلام کرده اند که منتظر واکسن کووید-19 خواهند ماند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!