Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

بچه قوهای Ambleside Park به زودی برداشته شده و به پناهگاه فرستاده می شوند

Published

on


کسانی که این بهار در Ambleside Park وست ونکوور قدم می زنند، ممکن است شاهد برخی موارد جدید بامزه باشند.

قوهایی که در این حوضچه زندگی می کنند، هشت بچه قوی قابل ستایش را به وجود آورده اند، که به همراه والدینشان در حوضچه شنا می کنند.

اما در چند هفته ی کوتاه آینده، بچه قوها از حوضچه برداشته شده و به پناهگاه پرندگان در Maple Ridge ارسال می شوند.

Donna Powers، سخنگوی District of West Vancouver می گوید، این برکه به اندازه ی کافی بزرگ نیست که، از والدین و هشت بچه شان در بزرگسالی حمایت کند. براساس وب سایت منطقه ، با بزرگ شدن قوهای کوچک، ماهیت تهاجمی آنها سر بر خواهد آورد و پرندگان با هم جنگ خواهند کرد تا تنها یک جفت مسلط در حوضچه باقی بماند.

به گفته این منطقه، قوها در اصل در دهه 1800 از اروپا به پارک های کانادا وارد شدند. اما امروزه آنها یک گونه تهاجمی به حساب می آیند، به این معنی که پارک ها و پناهگاه ها، برای داشتن آنها به مجوزهای ویژه احتیاج دارند. آنها همچنین نمی توانند در طبیعت آزاد شوند.

هر ساله این منطقه تمهیداتی را برای دور کردن بچه قوها از این محل به کار می گیرد. این روند شامل چیدن بال آنها و بردن آنها به پناهگاهی است که دارای مجوز برای نگهداری از این پرندگان زیبا است.

Powers گفت تنها گزینه ی دیگر به جز انتقال بچه قوها به مکان دیگر، انجام کارهایی بر روی تخم ها است، تا آنها از تخم بیرون نیایند. او افزود که این کاری است که کارکنان Stanley Park در ونکوور انجام می دهند.

بچه قو ها تا شش یا هفت هفتگی، در کنار والدین خود خواهند ماند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!