Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

به مناسبت هالوین: قطار وحشت ویژه ی استنلی پارک با موضوع، آلیس در سرزمین کابوس و با یک تخفیف ویژه کار خود را امسال شروع می کند. یک بلیط بخرید 2 نفر سوار شوید

Published

on


همه سوار قطار ارواح افسانه ای استنلی پارک شوید، تا از یک سواری شبح وار دیگر به سرزمین تخیل، هیجان زده شوید.
با الهام از هالووین و داستانهای شبح وار، موضوع Ghost Train امسال تحت عنوان آلیس در سرزمین کابوس نامیده می شود و از 11 تا 31 اکتبر در پارک زیبای استنلی اجرا می شود.


در ادامه ی داستان محبوب لوئیس کارول، برای مراسم وحشتناک امسال، آلیس بزرگتر شده و در سوراخ خرگوش سقوط می کند و در شب هالووین در یک قبرستان سرگردان می شود.
مسافران قطار می توانند آلیس و خرگوش نه چندان سفید را، از طریق مجموعه ای بی پایان از درهای سنگی دنبال کنند و وارد دنیای کابوس مانند مقبره ها، سنگ قبرها، دخمه ها و دالان ها شوند.
برای مسافران شجاع بزرگسال، سواری های عصرانه دارای مجری های زنده و هیجان های ترسناک هستند، در حالی که قطار وعده ی یک تجربه ی بدون ترس و وحشت برای کوچک ترها را نیز می دهد. به علاوه، در محوطه شما می توانید صنایع دستی و فیلم، کدو تنبل های هالووین، فروشندگان مواد غذایی و نمایشگاه هایی از طرف انجمن بوم شناسی پارک استنلی را پیدا کنید.
بلیط ها به صورت آنلاین برای روزهای منتخب، و پیشنهاداتی برای صرفه جویی در هزینه در دسترس هستند. قطارها در آفتاب و باران حرکت می کنند و پارکینگ در سایت رایگان است.

Stanley Park Ghost Train: Alice in Nightmareland
When: Oct. 11 to 31. Matinee Train Friday to Sunday and Thanksgiving Day from 11 a.m. to 5 p.m.; Night train Monday to Thursday 5:30 to 9:30 p.m. and Friday to Sunday 5:30-10 p.m. No night train on Thanksgiving Day.
Where: Stanley Park Train – Pipeline Road in Stanley Park, via the West Georgia Street park entrance
Cost: $6.30-12.60; purchase online


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!