Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

به زودی در North Shore تابلوهای علائم هشدار دهنده ی ترافیکی جدید با اطلاعات لحظه ای یا Real-time نصب خواهد شد

Published

on


North Shore to get real-time traffic warning signs

هر کس  درترافیک شدید گیر می کند، می خواهد بداند در انتهای خط طولانی از چراغ های ترمز، چه اتفاقی افتاده است. 

دولت استانی و سه شهرداری این منطقه  هفته آینده، در راه های اصلی 16 تابلوی پیام رسان دیجیتال قرار می دهند  و امیدوار هستند تا بتوانند به رانندگان در مورد اتفاقات جاده ای و تصادفات هشدار بدهند. 

Bowinn Ma  (نماینده اِن دی پی پارلمانی نورت ونکوور- لانزدل) گفت: هدف این است که رانندگان از حوادث ترافیکی که در لحظه به روز رسانی می شود، مطلع شوند. پیش بینی می کنیم  که رانندگان با توجه به اطلاعات این تابلوها (علائم هشداردهنده جدید ) بتوانند در مورد بقیه ی مسیر خود تصمیم گیری کنند. “ 

این تابلوها توسط مرکز مدیریت حمل و نقل استانی مدیریت می شود که در حال حاضر مسئولیت نظارت بر دوربین های ترافیکی، اعزام یدک کش و کنترل خطوط جریان غیر همسو در Lions Gate Bridge را بر عهده دارد. 

انتظار می رود که این پروژه ی شش ماهه 125000 دلار هزینه داشته باشد که یک سوم آن تحت پوشش استان است. باقیمانده ی هزینه ها به طور مساوی بین سه شهرداری  تقسیم خواهد شد. اگر این پروژه موفقیت آمیز باشد امکان تقویت و گسترش آن در آینده وجود خواهد داشت. 

16 تابلو در طول مسیرهای ذیل قرار خواهد گرفت : 

Highway 1 

Capilano Road northbound 

Lonsdale Avenue 

Mountain Highway 

Mount Seymour Parkway 

Taylor Way 

Marine Drive and 15th Street in West Vancouver 

Georgia Street downtown 

Ma  گفت امید این است که رانندگان از گرفتار شدن در مناطقی ترافیکی شدید نجات یافته و همچنین تعداد “برخورد های ثانویه”  که معمولا در این نوع ترافیک ها رخ می دهد، کم شود. 

این استان در ماه نوامبرگذشته،  قرارداد پاکسازی تصادفات را با شرکت جدیدی امضا کرده است که  استانداردهای بالایی را برای انجام کار ارائه می دهد، از جمله  یدک کش های بیشتر و کامیونهای بزرگتر که قادر به حمل اتوبوس های تصادف کرده هستند و همچنین  کامیون هایی در حالت آماده باش.  

Ma گفت که وزارتخانه از زمان تصویب قرارداد جدید، اطلاعات مربوط به زمان و سرعت پاکسازی تصادفات  را جمع آوری کرده است، اما هنوز برای نتیجه گیری زود است. گفته می شود که این داده ها به احتمال زیاد در ماه بهار در دسترس خواهد بود.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!