Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

بهترین مکانهای کشف نشده در وست ونکوور برای خرید و گردش

Published

on


لذت خاصی در خرید برای خود و  برای عزیزان وجود دارد و خوشبختانه ما کمبودی برای این گونه مکان ها در ونکوور نداریم.

اما، اگر شما به دنبال نقطه ای عالی هستید تا هم خرید کنید و هم از  گردش در آن لذت ببرید، ما به شما کمک میکنیم. وست ونکوور بسیاری از فروشگاههای خاص و پنهان از دید دارد که در آنها می توانید ، هر چیزی را که احتیاج دارید، پیدا کنید.

Dundarave Village

Dundarave Village  ، مرکز کسب و کارهای مستقل مختلفی است؛ از غذاهای فوق العاده ای که در رستوران ها  ارائه میشود، لذت ببرید، و آنها را کشف کنید. در گالری های هنری این منطقه گشت و گذار کنید. هدایای منحصر به فرد بخرید و در میان جاذبه های خاص این منطقه بگردید.

نه تنها یک خرید فوق العاده بلکه رستوران ها، کافه ها و نانوایی های محلی Dundarave Village همه به شما احساس یک شهرک گرم و کوچک را میدهند.

Ambleside Beach

مرکز شهروست ونکوور ، Ambleside Beach قلب تجاری و مرکز ارائه خلاقیت های هنری مردم این منطقه از شهر است. ترکیبی زیبا از ادغام جامعه و فرهنگ. این منطقه، مرکز موزه وست ونکوور و همچنین گالری معروف The Ferry Building است.

منطقه Ambleside Beach،  شامل طیف وسیعی از کسب و کارهای مستقل، شامل نانوایی ها و بوتیک های لباس، فروشگاه های هنری، کتابفروشی و مغازه های متعدد است.

چند دقیقه دورتر از مغازه ها، از قدم زدن در کنار ساحل لذت ببرید، که منظره ای پانوراما از English Bay، ونکوور و استنلی پارک را ارائه می دهد. Ambleside Beach بازدید کنندگانی از سراسر Lower Mainland  را جذب می کند، که برای لذت بردن از مغازه ها و رستوران ها می آیند.

بنابراین اگر شما به دنبال خرید هدایای منحصر به فرد هستید، می توانید آنها را در مکان هایی مانند Kiss and Makeup ، At Home ، Martine Boré Antiques و Bears Toy Store  پیدا کنید.

این دو ناحیه در وست ونکوور توسط SeaWalk ، که یک مسیر ساحلی زیبا است به مهم متصل میشوند. SeaWalk منظره ای چشم نواز از Burrard Inlet  و  Downtown Vancouver skyline ، و همچنین Coast Mountains در فاصله ای دور دست را نشان میدهد و برای گشت و گذار و پیاده روی، نظیر ندارد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!