Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

بزرگترین نمایشگاه دایناسورهای متحرک در اندازه ی طبیعی، در آمریکای شمالی، به ونکوور می آید

Published

on


نمایشگاه از دایناسورهایی که بسیار طبیعی به نظرمی رسند ، با اندازه ی واقعی و متحرک که سر و صدا دارند و حتی با مخاطبان ارتباط برقرار می کنند، Jurassic Quest سفر در زمان را پیشنهاد می کند.
این نمایشگاه که درنوع خود ، بزرگترین در آمریکای شمالی است، این بهار به ونکوور می رسد. مهمانان در نمایشگاه به دوره ی Cretaceous ، دوره ی ژوراسیک و دوره ی Triassic منتقل خواهند شد. به همین ترتیب، آنها می توانند تجربه کنند که زندگی در میان دایناسورها چه حسی داشته است.
بیش از 80 دایناسور در این نمایشگاه وجود دارند که شامل دایناسورهای متحرک با اندازه ی طبیعی هستند. همچنین جمجمه ی عظیم دایناسور Stan در این نمایشگاه نمایش داده می شود که بهترین و کامل ترین جمجمه ی T-Rex است که تا کنون یافت شده است.
مربیان همچنین چندین نوع از بچه دایناسورها را برای کودکان میاورند تا با آنها ارتباط برقرار کنند. آنها در طول روز چندین بار در زمان های مختلف برای حدود 30 دقیقه بیرون آورده می شوند.

کودکان همچنین از Dinosaur Petting Zoo ، ایستگاه های علمی دینو و منطقه ی فسیلی لذت خواهند برد. همچنین، برنامه های سرگرم کننده بسیار نیز مانند مازهای inflatable، اسلاید های بزرگ و Dino Bungee Pull وجود دارد.

When: First weekend: Friday, May 17 from 3pm-8pm; Saturday, May 18 & Sunday, May 19 from 9am-8pm; Monday, May 20 from 10am-7pm. Second weekend: Friday, May 24 from 3pm-8pm; and Saturday, May 25 & Sunday, May 26 from 9am-8pm.
Where: Vancouver Convention Centre – 1055 Canada Place, Vancouver
Cost: Kids (Regular) $29.39 CAD; Kids (VIP) $48.10 CAD; Adults $29.39 CAD; Seniors $26.72 CAD


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!