Connect with us

مهاجرت به کانادا

بزرگترین دوره ی اکسپرس انتری سال جاری در بریتیش کلمبیا برگزار شد

Published

on


در آخرین دوره ی کسپرس انتری در استان بریتیش کلمبیا British Columbia Provincial Nominee Program (BC PNP) ، که در تاریخ 17 دسامبر برگزار شد، 655 دعوت نامه برای نیروهای کار ماهر و کارآفرینان ارسال شد. این تعداد دعوت نامه بیشترین تعداد از ابتدای سال بوده است.


از کل تعداد دعوت نامه ها، 623 دعوت نامه برای دریافت اقامت دائم کاندیداهای Express Entry BC و Skills Immigration ارسال شده است.
کاندیداهای بخش Express Entry BC ، کسانی هستند که در سیستم اکسپرس انتری فدرال ثبت نام کرده اند و متناسب با نیازهای بازار کار بریتیش کلمبیا، برای آنها دعوت نامه صادر شده است.
کاندیداهای بخش Skills Immigration نیز افرادی هستند که از نظر تخصصی ماهر و نیمه ماهر بوده و بریتیش کلمبیا برای پر کردن جاهای خالی خود، به آنها نیاز دارد.
حداقل امتیاز لازم برای هر دو بخش، بین 79 و 103 بود.
بقیه ی دعوت نامه ها برای متقاضبان بخش Entrepreneur Immigration ارسال شده است، 24 عدد برای Base Category و هشت عدد برایRegional Pilot .
افرادی در این بخش قرار می گیرند که قصد شروع کسب و کاری جدید در بریتیش کلمبیا را داشته، و یا کسانی که توانایی مدیریت و سرمایه گذاری در مشاغل مختلف را دارند.
برای قرار گرفتن در بخشEntrepreneur Immigration ، افراد می بایست تجربه ی اقتصادی و مدیریتی خود را نشان بدهند. برای قرار گرفتن در بخش Regional Pilot نیاز به حداقل 300000 دلار، و برای بخش Base Category به 600000 دلار سرمایه خواهید داشت.
حداقل امتیاز لازم برای Category مساوی 118 و برای Regional Pilot نیز 112 بود.
این برنامه ی نامزدی استانی بریتیش کلمبیا، توسط Skills Immigration Registration System (SIRS) مدیریت می شود.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!