Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

برگزاری جشنواره ی موسیقی فولکلور امسال ونکوور رسماً لغو شد

Published

on


برگزاری Folk Music Festival ونکوور رسماً برای سال 2020 لغو شد.

در بیانیه ای که توسط برگزار کنندگان این جشنواره که هر سال در ماه جولای در Jericho Park برگزار می شد منتشر شده است آمده، تصمیم برای لغو این رویداد با قلب های سنگین گرفته شده است ، اما این تصمیم مسئولیت ما در قبال سلامتی همه است.

سازمان دهندگان گفتند كه این تصمیم پس از آن صورت می گیرد كه دکتر Bonnie Henry، مسئول بهداشت استان BC اعلام كرد كه رویدادهای بزرگ این تابستان، برگزار نخواهند شد.

برگزارکنندگان گفتند، کسانی که قبلاً بلیط جشنواره ی امسال را خریداری کرده اند، یک ایمیل از سوی جشنواره دریافت می کنند و به آنها گزینه هایی پیشنهادی ارائه خواهد شد.

سازمان دهندگان نمی توانند بگویند که آیا برنامه هایی که برای امسال رزرو شده اند، سال آینده نیز برگزار می شوند یا خیر.

آنها در بیانیه ای گفتند: ما نمی دانیم سال آینده چه برنامه ای برگزار خواهد شد، زیرا دنیای موسیقی نیز با آشفتگی های بی سابقه ی ناشی از اثرات ویرانگر بیماری همه گیر COVID-19 روبرو است. در این زمان، هنرمندان در حال برنامه ریزی مجدد تورها برای تابستان آینده هستند، و ممکن است در دسترس ما باشند و یا نباشند.

البته ما مطمئناً امیدواریم که بتوانیم بسیاری از برنامه های بزرگ را برای سال 2021 رزرو کرده، و برخی از موسیقی آنها را در ماه جولای به شکل تصویری برای شما به اشتراک بگذاریم.

این می توانست 43 امین سال جشنواره ی ما باشد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!