Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

برنده ی آتش بازی ونکوور Honda Celebration of Light سال 2019 اعلام شد

Published

on


تیم کانادا با اجرای Firemaster Productions Inc، برنده ی 2019 Honda Celebration of Light شد. طبق گفته ی برگزارکنندگان، هر سه تیم نمرات بالایی داشتند، اما نمایش تیم کانادا کاملاً هماهنگ بود.


تیم کانادا در دومین شب از جشنواره، برنامه ی خود را اجرا کرد، در حالی که تیم هند با اجرای Amir Morani ، آتش بازی شب اول را اجرا کرد. تیم کرواسی ، با اجرای Mirnovec Fireworks ، در شب آخر نمایش خود را اجرا کرد که یک نمایش احساسی با انواع موسیقی متن فیلم های محبوب به عنوان موسیقی پس زمینه ارائه داد.
سال گذشته، کره جنوبی به دلیل زمان بندی و همگام سازی عالی، سایز نمایشی که اجرا شد و جلوه های جدید در نمایشگرهای پیرامونی خود، برنده ی این رقابت شد.
تیم کرواسی برنده ی جایزه ی انتخاب مردمی شد، که توسط عموم مردم که از طریق برنامه رسمی Honda Celebration of Festival رای داده بودند، برگزیده شد. کرواسی یک نمایش تصویری دیدنی و جذاب را ارائه داد، و موسیقی های نوستالژیک را پخش کرد.
این جشن سالانه هر شب 400000 تماشاگر را به خود جلب می کند و یک رویداد سرگرم کننده را در English Bay با تصاویر نفس گیر، موسیقی زنده و کامیون های غذایی فراهم می کند. امسال همچنین اولین بار بود که هند و کرواسی در جشنواره ی ونکوور برنامه اجرا کردند و اولین باری که هند در یک جشنواره ی بین المللی آتش بازی به اجرای برنامه پرداخت.
تاریخ برگزاری Honda Celebration of Light سال 2020 در پاییز اعلام خواهد شد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!