Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

با فرا رسیدن فصل پائیز و تغییر رنگ برگ ها به طبیعت بکر و رنگارنگ بریتیش کلمبیا بروید

Published

on


دوباره فصل جدیدی از سال در حال فرا رسیدن است. تابستان رو به پایان است و پاییز در راه. این فصل پر از شگفتی و برگ های رنگارنگ می باشد. خوشبختانه مکان های مناسبی برای دیدن برگ های
پاییزی در بریتیش کلمبیا وجود دارد. پیشاپیش پاییز مبارک.
یکی از زیبایی های فصل پاییز مناظر بکر و رنگارنگ طبیعت همزمان با خیزان برگ ها است. هر درخت با تغییر رنگ، طیف وسیعی از برگ های زرد، نارنجی و قهوه ای را به طبیعت هدیه می دهد.


خوشبختانه بریتیش کلمبیا به واسطه داشتن محیط و درختان متنوع شناخته شده است.
از این پس تا ابتدای نوامبر، این برگ های پر زرق و برق در همه مناظر به چشم می آیند و مکان های مناسبی برای بازدید می باشند.
بنابراین به همراه دوستان دوربین به دست،

Stanley Park
در 3.5 کیلومتری مسیر برگ ها می توانید رنگ های متنوعی مشاهده کنید. پوشش گیاهی هنوز در بعضی مناطق سرسبز است بنابراین می تواند گزینه خوبی برای عکسبرداری پاییزی باشد.
Nelson
Nelson مرکز طبیعت است که از شاخ و برگ های زمخت و درشت احاطه شده است و واقعا شگفت انگیز هستند. اگر در آن مسیر رانندگی می کنید خود را فردی خوشبخت بدانید. فقط مواظب باشید حواستان پرت نشود!
Kelowna
دره اوکاناگان Okanagan در Kelowna مملو از درختان بسیاری می باشد. اگرچه همه آنها تغییر رنگ نمی دهند اما نمای منحصر به فردی از درختان سبز، نارنجی و زرد را در معرض دید می گذارد.
Highway 3
تا کنون سفر جاده ای تجربه کرده اید؟ Highway 3 بسیار فوق العاده و رنگارنگ است. این بزرگراه کلگری تا ونکوور را در بر می گیرد تا فرصت هایی پر از خاطره های شیرین را برای شما به ارمغان آورد.
Cariboo Region
اگر به دنبال ماجراجویی هستید به سمت شمال بروید. این منطقه با منظره گسترده دارای چند درخت زینت بخشی است که با تغییر رنگ برگها بسیار شکیل می باشد.
بنابراین اگر از جمله دوستداران طبیعت با برگ های زرین و رنگارنگ هستید می توانید به پاس استقبال از فصل پاییز به بریتیش کلمبیا بروید.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!