Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

بازگشایی مهدکودک ها: چالشی میان ایمنی و تعداد

Published

on


 

Keira Pinchbeck با حضور در مهد کودکش در James Bay به همراه دختر 3 ساله اش Ruby گفت، 5 هفته دیگر طول خواهد کشید تا Little Wild Early Learning دوباره از بچه ها استقبال کند.

حتی وقتی درها در 15 جون بازگشایی شوند، تعداد بچه ها کمتر از ظرفیت عادی آن که 16 نفر است خواهد بود، زیرا والدین تشویق می شوند در صورت امکان فرزندان خود را تا جولای در خانه نگه دارند.

این مرکز دمای بدن همه ی کودکان و کارمندان را به طور روزانه بررسی می کند و ساعات کاری آن ها محدود شده است تا به کارکنان وقت کافی برای تمیز کردن کامل هر سطح را اختصاص دهند.

یک روش مشابه احتیاطی توسط مهدکودک ها در سراسر B.C انجام می شود، که به عنوان بخشی از فاز 2 برنامه ی شروع مجدد دولت BC پس از اواسط ماه می بوده، که چراغ سبزی برای بازگشایی مجدد است تا والدین بتوانند به سر کار برگردند.

در حالی که مهدکودک ها در مواقع اضطراری مجاز به باز نگه داشتن بودند، برخی از افراد به طور داوطلبانه درهای خود را بسته و یا فضاهای محدود را برای نگهداری از کودکان کارمندان بخش خدمات اضطراری اختصاص داده بودند.

برنامه ی راه اندازی مجدد مهدکودک ها، به انجام برنامه های روزانه جهت غربالگری کودکان و کارکنان برای علائمی مانند سرفه یا عطسه نیاز دارد. برای جلوگیری از شیوع میکروب ها، کارکنان لازم است تمیز کردن مکرر را انجام دهند.

Pinchbeck گفت: ما فقط سعی می كنیم به بهترین وجهه تلاش خود را انجام دهیم تا همگان ایمن باشند و ایمن ترین کاری كه می توانیم انجام دهیم این است که، آرام آرام همه ی افراد را به سمت خود جلب کنیم.

Pinchbeck گفت، دور نگه داشتن بچه های خردسال از یکدیگر تقریباً غیرممکن است، به همین دلیل کارکنان باید در ضدعفونی کردن اسباب بازی ها، میزها و دستشویی ها بسیار کوشا باشند.

با اضافه شدن نگرانی از بازگشایی مهدکودک ها، خبرهایی مبنی بر اینکه کبک اولین شیوع COVID-19 را در یک مهدکودک دیده، منتشر شده است. مهدکودکی در شمال مونترال که مراقبت های اضطراری کودکان را برای فرزندان کارکنان خط مقدم انجام می داد.

مقامات بهداشت عمومی دریافتند که 12 کودک و چهار کارمند در این مهد کودک به COVID-19 مبتلا شده اند.

Emily Gawlick مدیر اجرایی Early Childhood Educators of B.C گفت، بسیاری از اپراتورهای مراقبت های روزانه در مورد این مسئله مردد هستند که آیا با ظرفیت کامل باز شوند و یا اینکه آیا دستورالعمل های جدید ایمنی کافی است تا کارکنان و والدین احساس امنیت کنند.

John Horgan ، نخست وزیر گفت: این استان با ارائه دهندگان مراقبت از کودک و مربیان کودک در دوره ابتدایی همکاری خواهد کرد، تا اطمینان حاصل شود که آنها منابع لازم برای بازگشایی ایمن با حفظ فاصله ی اجتماعی را دارند.

دولت استانی بودجه اضطراری موقت را برای مهدکودک ها تأمین کرده است تا اطمینان حاصل کند، والدینی که فرزندان خود را از مهدکودک خارج کرده اند می توانند ضمن پرداخت نکردن هزینه، جای خود را حفظ کنند.

Meagan Brame ، یک مشاور Esquimalt که سرپرستی Saxe Point Daycare را به عهده دارد، گفت: کارمندان وی حدود شش کودک را که والدین آنها کارمندان خط مقدم مبارزه هستند، مراقبت می کنند. این کمتر از نیمی از ظرفیت معمول 16نفری است. با دانستن اینکه حفظ فاصله ی فیزیکی برای کودکان خردسال تقریباً غیرممکن است، Brame در نظر دارد تا 10 جولای از 10 کودک نگهداری کند.

اما این تصمیم می تواند چالش هایی را برای بازگشت والدین به کار ایجاد کند.

اگر تعدا آنها را به 10 محدود کنیم، چگونه می توانیم از میان 16 کودک انتخاب کنم؟ چه کسی برنده ی قرعه کشی می شود؟


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!