Connect with us

کار در کانادا

بازگشایی برخی کسب و کارها در مونترال، انتاریو و بریتیش کلمبیا به تعویق افتاد. منحنی بیماری در بی سی در ماه آگست مسطح خواهد شد.

Published

on


تایلر شاندرو وزیر بهداشت آلبرتا اعلام کرد، خدمات رسانی به بیماران برای جراحی‌ های فوری و سایر خدمات بهداشتی در این استان از سر گرفته می ‌شوند. تاخیر بیش از این باعث می شود بیماران در معرض خطرات جدی تری قرار بگیرند.

بیماران در آلبرتا برای انجام اقدامات لازم درمانی، در یک لیست انتظار قرار گرفته اند.

استان بریتیش کلمبیا نیز با انتشار مدل به روز شده ای از همه گیری کرونا در این استان نشان د اد، در صورتی که مردم 35 درصد از فعالیت های عادی روزمره ی خود را انجام دهند، منحنی ویروس در ماه آگوست به خوبی مسطح خواهد شد.

دکتر دیوید ویلیامز، رئیس ارشد بهداشت پزشکی انتاریو می گوید این استان در حال بررسی جوانب مختلف برای کاهش محدودیت ها می باشد. وی گفت ما باید کاری کنیم که در صورت بازگشایی مجدد، تعداد مبتلایان در روز بین 100 تا 200 نفر باشد. در طول 24 ساعت گذشته از میان 14555 تست انجام گرفته، 370 مورد مثبت بوده است.

ویلیامز گفت: ما باید اطمینان داشته باشیم که پس از بازگشایی، منابع لازم و کافی برای کنترل بیماری در استان را داریم.

دکتر جنیفر راسل رئیس ارشد پزشکی استان نیوبرانزویک گفت، هیچ مورد جدیدی از ابتلا به کووید-19 در این استان گزارش نشده است. این یک دستاورد قابل توجه است، که فقط تعداد کمی از حوزه‌های بهداشتی در جهان به آن دست یافته اند.

وی گفت ما می بایست زندگی در حضور این ویروس جدید را بیاموزیم، تا زمانی که واکسن و یا دارویی قدرتمند برای مقابله با آن پیدا کنیم. تا آن زمان باید فاصله ی اجتماعی را رعایت کرده و با توجه به محدودیت ها از ماسک ها به درستی استفاده کنیم.

فرانسوا لوگول نخست وزیر کبک اعلام کرد، بازگشایی مشاغل غیر ضروری در این استان یک هفته به تعویق افتاده و به 18 می منتقل می شود. مدارس و مهد کودک ‌های مونترال نیز در تاریخ 19می بازگشایی خواهند شد.

داگ فورد نخست وزیر انتاریو اعلام کرد، خرده فروشی ها در این استان با استفاده از ماسک بازگشایی خواهند شد. وی ادامه داد یکی از نگرانی ها این است که با کاهش محدودیت ها مردم از محل زندگی خود به مکان های دورتر سفر کنند و بیماری جابجا شود، اما ما باید مطمئن شویم که فاصله ی اجتماعی را به درستی اجرا می کنیم، بیش از این نمی توان محدودیت های شدید را اعمال کرد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!