Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

بازسازی گسترده در ایستگاه اتوبوس Lonsdale Quay ، ماه فوریه آغاز می شود.

Published

on


نوسازی  قابل ملاحظه ای  در ترمینال اتوبوس Lonsdale Quay،  در North Vancouver  Waterfront  ماه  فوریه آغاز خواهد شد.

TransLink  می گوید نوسازی در ترمینال اتوبوس که زیر ساختمان مرکزی ICBC و در مجاورت  SeaBus  است، شامل طرح جدیدی برای آماده کردن خط  جدید North Shore B-Line ، بهبودحرکت  وسایل نقلیه و عابران پیاده خواهد بود.

طراحی جدید، ظرفیت اضافی برای مسافران جدید، توسط خط جدید B-Line ایجاد می کند و خدمات رسانی بیشتری برای حرکت اتوبوس ها فراهم می کند. حرکت هر 10 دقیقه یک بار SeaBus  ها  در ساعات اوج شلوغی ، امسال اجرا خواهد شد ، به دلیل تراکم و جاذبه های رو به رشدی که در منطقه Lonsdale وجود دارد.

نوسازی های دیگر شامل نوسازی با ایجاد روشنایی بیشتر ، نصب و راه اندازی بخشهای هنری، یک سایبان جدید بر روی مرکز مسافران که خارج از گیت های فروش بلیط SeaBus  قرار دارند و پیاده روی جدیدی در کل این مرکز حمل و نقل می باشد.

این مرکز حمل و نقل، به طور متوسط ​​بیش از 8000 مسافر در هر روز هفته  در اتوبوسها، و  روزانه بیش از 17000 مسافرSeaBus  دارد. حدود دوازده مسیراتوبوس در ایستگاه خدمت می کنند که دومین ایستگاه شلوغ در North Shore است.

در طول دوره ی ساخت و ساز، بعضی از ایستگاهها  به صورت موقت به مکان دیگری منتقل می شوند و بعضی از مسیرها تغییر خواهند کرد. ساخت و ساز در اواخر سال 2019 به اتمام می رسد.

مسئولین حمل و نقل عمومی در حال برنامه ریزی برای راه اندازی خط جدید North Shore B-Line  در پاییز امسال ، همزمان با راه اندازی دو خط جدید B-Line در سایر نقاط منطقه هستند.

نوسازی هایی نیز اخیرا در ترمینال Lonsdale Quay SeaBus و بخش تأسیسات ،  صورت گرفته و پروژه 17 میلیون دلاری برای بهبود و گسترش خطوط ترمینال Waterfront SeaBus  در حال حاضر در حال انجام است.

همچنین ساخت و ساز درایستگاه Phibbs  واقع در نزدیکی قسمت شمالی پل Ironworkers Memorial Bridge  به خوبی در حال انجام و پیشرفت است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!