Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

بازدید از موزه ی معدن بریتانیا، برای یک سفر یک روزه از ونکوور پیشنهاد می شود

Published

on


اگر به دنبال یک سفر یک روزه ی عالی از ونکوور هستید، به جای انتخاب های معمولی مثل پیاده روی و دیدن مناظر طبیعی، در زمان به عقب برگردید و از موزه ی معدن بریتانیا بازدید کنید.
موزه ی معدن بریتانیا بیش از یک موزه، مرکز فعالیت هایی برای همه ی سنین و همه ی سلیقه ها است که کمتر از یک ساعت از شما فاصله دارد. این موزه در Sea-to-Sky Highway در مسیر Whistler واقع شده، نگاهی انحصاری به تاریخ معدن کاری غنی بریتیش کلمبیا، ارائه می دهد.
این موزه محلی مناسب برای سفر یک روزه ی سرگرم کننده با خانواده و دوستان، همچنین محلی برای فعالیت های مختلف و تجربیات آموزشی که در National Historic Site وجود دارد، می باشد. ساختمان متمایز 20-storey Mill که در کنار کوه قرار گرفته، یکی از آخرین آسیابهای باقی مانده در آمریکای شمالی است.
این تابستان، بازدیدکنندگان می توانند در این موزه تجربه ی جدیدی داشته باشند. ماجراجوییِ ویژه، که با افتخار در روزهای اول و دوم ماه جون آغاز خواهد شد و ساختمان بزرگ Mill در دهه ی 1920 را دوباره به کار خواهد انداخت.


بازدیدکنندگان همچنین می توانند از یک تجربه ی واقعا کانادایی در زیرزمین لذت ببرند، جایی که شما سوار یک قطار زیرزمینی شده و به یک تونل معدن وارد می شوید. آنجا می توانید ماشین آلات معدن کاری را دیده، چگونگی زندگی معدنچیان در دهه 1920، از جمله مزه ی تاریکی کامل را تجربه کنید.
همچنین آستین ها را بالا زده و به Gold Panning Pavilion بروید و خودتان به دنبال طلا و جواهر بگردید. حتما چیزی پیدا خواهید کرد.
برای آشنایی کوتاه با تاریخ، داستانهای شخصی از ساکنان بریتانیایی را، در ساختمان A-Z بخوانید یا می توانید فیلم برنده جایزه ی Mineral Gallery را، که در بخش بازدیدکنندگان پخش می شود ببینید.

Britannia Mine Museum

Address: Sea-to-Sky Highway, between Vancouver and Whistler

Phone: 604-896-2233 (dial 0)

Hours: 9 am — 5 pm, year-round (time changes according to season)


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!