Connect with us

املاک در کانادا

اپیدمی پرداخت اجاره محل زندگی جوانان، توسط والدین آنها درکانادا

Published

on


بنا بر نظرسنجی اخیر FP Canada، مشخص شده كه بخش عمده ای از جمعیت كانادا برای تأمین هزینه اجاره خانه از والدین خود كمك می گیرند.
حدود 35 درصد والدینی که دارای فرزندان 19 سال به بالا بوده، مدعی گشته اند که در پرداخت اجاره خانه به فرزندان خود کمک نموده، و 36 درصد والدین دارای فرزندان زیر 18 سال نیز انتظار دارند در آینده همین کار را انجام دهند.
گرچه این آمار ممکن است موجب شگفتی صاحب خانه ها گردد، اما کسانی که به دنبال آپارتمان در شهرهای بزرگ کانادایی می باشند، محتملا با چالش یافتن خانه با نرخ اجاره مناسب آشنا هستند.


طبق گزارش ماهانه وبسایت rentals، میانگین اجاره یک واحد آپارتمان تک خوابه در تورنتو، 2,226 دلار، و در ونکوور 1,990 دلار می باشد.
حتی در کلگری نیز، که بازار مسکن دارای رکود بوده، متوسط اجاره بها بیش از 1,000 دلار در ماه می باشد، به طور مثال طبق گزارش وبسایت rentals، در ماه ژوئن متوسط اجاره بها برای یک واحد تک خوابه 1,390 دلار برآورد گشته است.
در میان والدینی که فرزندانشان هنوز به 18 سال نرسیده اند، 48 درصد اظهار داشته اند که قصد دارند در خرید یا اجاره اولین منزل فرزندان خود به آنان کمک نمایند.
در عین حال، 24 درصد والدین دارای فرزندان 19 سال به بالا نیز، پیش تر این کار را انجام داده اند.
در نتیجه قیمت بالای اجاره بها یا خرید خانه، والدین را در جهت کمک به فرزندان خود در خرید یا اجاره منزل، تحت فشار قرار داده، به گونه ای که آنان را در پس انداز بازنشستگی یا هزینه خانه خود با مشکل مواجه می سازد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!