Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

اولین ایرلاین ایالات متحده، انتخاب گزینه ی “خارج از جنسیت” در زمان رزرو را ارائه می دهد

Published

on


امروز، شرکت یونایتد ایرلاینز اعلام کرد که اولین شرکت هواپیمایی ایالات متحده است که انتخاب گزینه « بدون جنسیت» در زمان رزرو را برای مسافران، امکان پذیرکرده است.
گزینه های رزرو جدید United Airlines، به مسافران امکان انتخاب عنوان «Mx « در هنگام رزرو و در پروفایل مشتری را فراهم می کند و آنها می توانند خود را به عنوان M (مرد)، F (زن)، U (نامعلوم) یا X ( نامشخص) معرفی کنند.
در مرز شمالی، شرکت هواپیمایی کانادا WestJet اعلام کرد که منتظر دولت است تا گذرنامه های کد X را منتشر کند ، تا بتواند برنامه های خود برای تغییر در سیستمش اجرا کند.
در آگوست سال 2017، دولت کانادا اعلام کرد اگر چه امکان چاپ گزینه ی « X « در حوزه ی جنسیت اسناد مسافرتی وجود ندارد، اما تا زمانی که این کار انجام شود، اقدامی موقت صورت گرفته است.
اداره مهاجرت کانادا The Immigration, Refugees and Citizenship Canada (IRCC) گزینه ای برای افرادی که درخواست « X « برای شهروندی ، مهاجرت و پاسپورت خود دارند فراهم کرده تا آن اداره قادر به چاپ اسناد خود باشد به این صورت که معیار موقت «M» یا «F» را به عنوان جنسیت حفظ کرده، متنی به این شرح به صفحات اسناد مهاجرتی اضافه می شود:
جنسیت این فرد باید به عنوان « X « خوانده شود که به معنی نامشخص است.
تعهد یونایتد ایرلاینز، داشتن فضای فراگیر برای مشتریان و کارمندان، شامل همکاری با کمپین حقوق بشر و پروژه Trevor است تا این تغییرات جدید را به اجرا درآورد. خطوط هوایی بر روی آموزش کارکنان تمرکز کرده است، از جمله آموزش کارمندان در مورد پایبندی به هنجارهای جنسیتی و احترام به همجنسگرایان در محل کار.
تغییرات United Airline در فرایند رزرو، در حال حاضر در دسترس است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!