Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

امسال یک مرکز جدید تفریحات آبی 132 میلیون دلاری، در Port Coquitlam افتتاح می شود

Published

on


برای شهرداریی به اندازه شهرPort Coquitlam، یک شهر با کمتر از 60000 نفر جمعیت، این پروژه یک تعهد بزرگ است.
بخش اول از پروژه ی فرهنگسرای ورزشی تفریحی ( Community Recreation Complex ) واقع در 2150
Wilson Avenue که در فازهای مختلف افتتاح می شود، اوایل تابستان شروع به کار می کند.
این پروژه ی 132 میلیون دلاری، در یک زمین با مساحت 205000 فوت مربع ، شامل یک استخر تفریحی و یک استخر حرفه ای سه قسمتی با 20 متر طول، سه زمین هاکی یا آیس اسکیتینک که جایگاه تماشاگرانی با 800 صندلی دارد، صندلی، سالن بدنسازی، سالن ژیمناستیک، دفترخدمات پزشکی ورزشی، اتاق بازی و سالن هایی برای جوانان و سالمندان، اتاق های فعالیت های چند منظوره و کتابخانه جدید Terry Fox ، خواهد بود.

در خارج از ساختمان نیز محوطه ای با تعدادی صندلی ، زمین های ورزشی، آمفی تئاتر و اسپری پارک وجود خواهد داشت.
500 پارکینگ نیز در مجموع در زیر زمین قرار دارند.
اکثر امکانات داخل سالن این مجموعه امسال افتتاح می شوند. دو زمین هاکی و کتابخانه در اواخر تابستان یا اوایل پاییز باز خواهند شد و مرکز آبی، باشگاه بدنسازی و اتاق های چند منظوره و بازی تا پایان سال باز خواهند شد. باقی مانده ی امکانات داخلی و خارجی در نیمه ی دوم سال 2021 تکمیل خواهند شد.
به منظور تحقق این پروژه، شهرداری از منابع مالی مختلف استفاده کرده است، از جمله 12.5 میلیون دلار از دولت فدرال، 41.2 میلیون دلار از سرمایه های داخلی و پس انداز شده، و 52 ملیون دلار وام بلند مدت 30 ساله . باقیمانده ی سرمایه ی مورد نیاز از محل مالیات بر املاک و مستغلات ،به میزان 25 دلار از هر ملک، از سال 2017 تا 2020 ، 7.3 میلیون دلار مالیات تسهیلات از سال 2015 تا 2019 و 17 میلیون دلار از محل فروش زمین های شهرداری، برای توسعه ی مسکونی و تجاری، تامین می شود.
ساخت و ساز در این پروژه در سال 2017 آغاز شده است. این پروژه توسط Architecture 49 طراحی شده و توسط Ventana در حال ساخت است.
سال گذشته، شهرداری نورث ونکوور، یکی دیگر از شهرداری های کوچک نیز، پروژه ی بزرگ مرکز تفریحات آبی 237 میلیون دلاری، با طراحی بسیار باشکوهتر از مرکز جدیدPort Coquitlam، را تصویب کرد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!