Connect with us

املاک در کانادا

افزایش مالیات سالیانه املاک در District of North Van امسال، برای اولین بار به جای 3 درصد، 2 درصد خواهد بود

Published

on


ساکنان منطقه ی نورث ونکوور می توانند، انتظار افزایش متوسط ​​دو درصدی مالیات های شهری خود را داشته باشند، که کمترین میزان افزایش در سال های اخیر است.

طی دهه ی گذشته، منطقه ی نورث ونکوور هنگام تدوین نرخ مالیات سال آینده، از همان فرمول همیشگی خود استفاده کرده است: دو درصد افزایش برای تأمین تورم در هزینه های عملیاتی و یک درصد افزایش برای جایگزینی زیرساخت های فرسوده.

اما با توجه به تأثیر COVID-19 بر روی توانایی پرداخت مالیات ساکنان و مشاغل، شورای شهر روز دوشنبه رای داد، تا افزایش معمول سه درصدی به دو درصد کاهش یابد.

رأی گیری به توافق اکثریت رسیده بود و به بحث کمی توسط شورا، که برای اولین بار پس از شش هفته تشکیل می شد، نیاز داشت.

Mathew Bond  عضو شورای شهر گفت: من می دانم که ما باید در مورد وضعیت مالی خود و پروژه های مختلفی که برای سال مالی آینده انجام می دهیم، انعطاف پذیر باشیم.

شهرداری نورث ونکوور و منطقه ی وست ونکوور، استراتژی های مشابهی را برای سال 2020 اتخاذ کرده اند و کارمندان امور مالی از هر سه شهرداری می گویند که با گذشت سال، چشم انداز بهتری برای بودجه انتظار دارند.

در حال حاضر بزرگترین سؤالی که در مورد شهرداری ها وجود دارد این است که، اگر تعداد زیادی از صاحبان املاک نتوانند مالیات خود را در تاریخ 2 جولای پرداخت کنند، آنها چگونه می توانند خدمات اصلی را حفظ کنند.

این استان اجازه داده است مالیات بر دارایی های مشاغل تا 30 سپتامبر بدون هیچ گونه جریمه ای ارائه شود، اما از دولت های محلی هنوز هم انتظار می رود تا در ماه آگوست سهم معمول خود را به TransLink ، Metro Vancouver و BC Assessment  بپردازند.

Andy Wardell ، CFO منطقه می گوید، چه مالیات را جمع کنیم و چه نه، یک بار اضافی بر منابع دولت محلی وارد می شود.

منطقه، صاحبان املاک مسکونی را تشویق می کند تا از برنامه ی معافیت مالیاتی استان استفاده کنند، که برای افراد بالای 55 سال و خانواده های دارای فرزند تا 18 سال که در خانه زندگی می کنند یا تا 25 سالگی در صورتی که در مقطع بعد از متوسطه تحصیل می کنند، وجود دارد.

Wardell گفت سالانه تنها حدود 15 درصد از ساکنان از این برنامه استفاده می کنند، اما او تخمین می زند که حدود 70 درصد واجد شرایط باشند.

شورای شهر همچنین از تغییرات قانونی که اخیراً در این استان اعلام شده است بهره برده، که به شهرداری ها اجازه می دهد، از ذخایر خودشان وام بیشتری بگیرند.

Wardell گفت، منشور انجمن، كه حاكم بر نحوه ی عملكرد بیشتر شهرداری ها است، هرگز در مورد اختلال در مشاغل در مقیاس بحران COVID-19 ، برنامه ای ارائه نداده است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!