Connect with us

کار در کانادا

افزایش روز افزون کیترینگ ها در ونکوور بازار رستوران ها را کساد کرده است

Published

on


با افزایش هزینه ی نگهداری در دو رستوران معروف در ونکوور، آنها مجبور به تعطیلی مغازه های خود شدند. این مساله ای است که اکثر رستوران های محلی با آن روبرو هستند.


یکی از رستوران های South Granville به نام وست رستوران، از جمله مغازه هایی است که بعد از بیست سال کار موفق، در انتهای سال جاری مغازه را تعطیل خواهد کرد. چند خیابان آن طرف تر هم اویسی بیسترو قرار دارد، که به دلیل دو برابر شدن هزینه ی اجاره، دیگر قادر به ادامه دادن نیست.
ایان توستنسون مدیر عامل انجمن رستوران داران بریتیش کلمبیا می ‌گوید، این اصلا جای تعجب ندارد، زیرا در این منطقه میزان مالیات، بر اساس بالاترین نرخ استفاده از املاک دریافت می‌شود و توجهی به کاری که در آن انجام می گیرد، نمی شود.
از سوی دیگر هزینه ی مواد اولیه و نیروی کار نیز افزایش داشته، که آن نیز باعث تعطیلی رستوران ها می شود. اما دلیل اصلی این وضعیت، می تواند افزایش تعداد رستوران های مخفی، یعنی کیترینگ ها باشد.
کیترینگ ها فقط به صورت آنلاین و از طریق اپلیکیشن‌های تحویل غذا مانند Skip The Dishes فعال هستند.
این رستوران های مخفی البته کاملا جایگزین رستوران های قدیمی نخواهند شد، ولی می توانند تغییراتی را در سبک رستوران داری ایجاد کنند .
جوزف ریچارد مالک 16 رستوران در ونکوور و فریزر ولی می گوید، من توانسته ام با استفاده از آشپزخانه های رستوران های خودم با این مساله کنار بیایم. در حال حاضر رستوران های ما منوی معمولی خود را در کنار منوی کیترینگ دارد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!