Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

افتتاح مرکز بزرگ سرگرمی های جدید Cineplex در داون تاون ونکوور

Published

on


Cineplex to open massive new entertainment centre in downtown Vancouver

 

Granville Entertainment District به عنوان یک مرکز بزرگ سرگرمی جدید ، قرار است با فعالیت های جدیدش در داون تاون ونکوور، یک تغییر بزرگ ایجاد کند. 

این مرکز تفریحی چند وجهی، در یک مجموعه شامل سه ساختمان و یک مجموعه ی چهار طبقه عمدتا  از بلوک های شهری است. مجموعه، شامل ظرفیت برای 61 نفردر فضای داخلی و 314 نفر در فضای باز و زمین بازی در پشت بام طبقه سوم و ظرفیت 646 نفره در محل برگزاری کنسرت و رویداد ها، در زمینی به مساحت 11500 متر مربع خواهد بود. 

دو رستوران خواهد داشت، به علاوه انواع سرگرمی و انجام انواع بازی های الکترونیکی، که فضای تفریح و سرگرمی ( Rec Room ) با آنها شناخته می شود. 

کل مجموعه – از جمله هتل پالمز ساخته شده در 1893 و Paradise Theatre  ساخته شده در سال 1938 – در کل حدود 70 هزار متر مربع مساحت دارد. ساعت کاری  Rec Room می تواند روزانه تا 3 صبح افزایش یابد. 

هفت سالن Empire Theatre  در این مکان سال 2012 تعطیل شد و از آن زمان فضای زیادی، خالی مانده است. 

تغییر و تبدیل ، توسط شرکت معماری محلی Musson Cattell Mackey Partnership  طراحی و آماده شده است. 

مفهوم Rec Room که اخیرا در Cineplex  راه اندازی شده است ، با ویژگی هایی شامل  بیش از 100 بازی arcade  و شبیه سازی، یک خط بولینگ و گزینه های مختلف برای غذاخوری ، از جمله رستوران های مجلل و کافه های ورزشی، شناخته می شود. این اساسا تکامل مفهوم سابق Playdium  است. 

بعضی از Rec Room ها ، یک بخش از مکان های تئاتر Cineplex هستند، از جمله Rec Room در حال ساخت برنامه ریزی شده برای آینده، مرکز خرید Amazing Brentwood در Burnaby، که فضای 64700 متر مربع را شامل می شود، از جمله 20700 فوت مربع برای محل سینمای VIP  با پنج سالن نمایش. 

اما یک Rec Room  که به یک مجموعه ی تئاتر متصل شده باشد، بیشتر به عنوان یک استثنا در میان تعداد روزافزون نام های تجاری در سراسر کانادا است. 

یک مقایسه ی مناسب برای Rec Room خیابان  Granville  ممکن است آن Rec Room باشد که در سال 2017 در historic Roundhouse Park  در داون تاون تورنتو افتتاح شد. 

این مرکز متمرکز در طول CN Tower  حدود 40000 متر مربع  وسعت دارد، با جاذبه های مانند : نزدیک به 100 بازی arcade  و بازی های واقعیت مجازی، 300  نفر ظرفیت محل برگزاری کنسرت، رستوران غذاخوری دنج و راحت، یک بار اسپرت که  24  نوع از آبجو را سرو می کند و 80 صفحه ی نمایش در کل فضا برای پخش رویدادهای ورزشی. این مکان هیچ سالن تئاتری ندارد. 

Charles Gauthier ، مدیر عامل شرکت توسعه تجاری داون تاون ونکوورگفت: “این پیشنهاد برای  Granville Street  و به طور کلی  داون تاون هیجان انگیز است.” 

این اولین بار نیست که ساخت یک مرکز تفریحی برای داون تاون ونکوور پیشنهاد شده است. 

نزدیک به دو دهه قبل، Famous Players ، که اکنون متعلق به Cineplex  است، مرکز سرگرمی لوکسی برای Paramount Theatre  –  که امروزه به عنوان Scotiabank Theatre شناخته می شود  – پیشنهاد کردند. طرح های اصلی شامل 16 سالن تئاتر، یک تئاتر IMAX، یک بولینگ 40  لاینی ، یک پیست پاتیناژ یخی سرپوشیده، 84000 متر مربع خرده فروشی، 29000 متر مربع فضای رستوران، یک arcade بزرگ، فضا برای آرشیو National Film Board ، یک هتل بزرگ و فضای مسکونی بودند. 

اگرچه، بعد از اینکه صاحب اصلی تغییر کرد، محدوده ی پروژه ی مرکز سرگرمی  به یک  تئاتر کوچکتر و تنها خرده فروشی ها و رستوران های روی سطح زمین کاهش یافت. 

Cineplex قصد داشت پاییز گذشته مکان جدید خود را با سالن های منظم و VIP Cinemas در مرکز خرید West Vancouver’s Park Royal  باز کند، اما تاخیر ساخت و ساز ها این افتتاح را تا بهار امسال به تعویق انداخت. 

پیش بینی می شود اولین Rec Room  در Metro Vancouver  امسال  در The Amazing Brentwood  افتتاح  شود. 

 Cineplex  قبلا اظهار داشت که قصد دارد تا سال های آتی پانزده  Rec Room در سراسر کشور افتتاح  کند، از جمله مکان های بیشتری در Metro Vancouver پس از The Amazing Brentwood.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!