Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

اعتصاب کامل خطوط SkyTrain هم Expo و هم Millennium از سه شنبه آغاز می شود

Published

on


در صورت عدم دستیابی به توافق نامه، کارمندان SkyTrain که در خطوط Expo و Millennium ونکوور مشغول به کار هستند، از ساعت 5 صبح روز سه شنبه در اعتصاب قرار می گیرند، در نتیجه خدمات دهی در آن خطوط به طور کامل قطع می شود.  این توافق تا لحظه انتشار این خبر، بدست نیامده است و این به معنی آن است که خطوط اسکای ترین ونکوور، در اثر اعتصاب کارکنانش، برای 3 روز متوقف خواهند شد.

این اطلاعیه روز شنبه از سوی CUPE BC منتشر شد. اتحادیه گفت کارگران خدمات خود را متوقف می کنند، زیرا پیشرفت قابل توجهی در مذاکرات با شرکت تابعه TransLink ، یعنیBC Rapid Transit Company (BCRTC) حاصل نشده است. 

خدمات عادی SkyTrain از ساعت 5 صبح روز جمعه از سر گرفته می شود. 

Tony Rebelo  رئیس  CUPE Local 7000در بیانیه ای گفت: ما می دانیم كه این یک اقدام گسترده است که باعث ناراحتی زیاد برای مسافران خواهد شد، به همین دلیل ما هنوز امیدواریم بتوانیم قبل از صبح سه شنبه به توافق برسیم. 

روز جمعه، اتحادیه اخطار اعتصاب 72 ساعته را به کارفرمای خود داد. این کار پس از چهار روز مذاکره و بیش از 40 روز چانه زنی مستقیم انجام شد. CUPE 7000 حدود 900 کارمند در هر دو خط SkyTrain را نمایندگی می کند. 

براساس اعلام CUPE 7000 ، آخرین اعتصاب SkyTrain بیش از 20 سال پیش یک اعتصاب یک روزه بود. 

این اعتصاب روی سرویس دهی Canada Line تأثیر نمی گذارد. این خط به صورت خصوصی توسط ProTransBC ، یک شرکت تابعه SNC-Lavalin ، تحت قراردادی که در سال 2040 منقضی می شود، اداره می شود.  

اتوبوس ها، SeaBus ، West Coast Express و HandyDART نیز به طور عادی به کار خود ادامه خواهند داد. 

Michel Ladrak رئیس BCRTC، در بیانیه ای می گوید، که مرجع ترانزیت عمومی از تصمیم اتحادیه بسیار ناامید شده است. 

Ladrak با بیان اینکه مرجع حمل و نقل عمومی برای تأمین سرویس اتوبوس اضافی در مسیرهای موجود تلاش می کند، گفت: کاملاً غیرقابل قبول است که اتحادیه تصمیم گرفته است از 150000 نفری که از خطوط Expo و Millennium استفاده می کنند، به عنوان اهرم استفاده کند. با این حال، مسافران این خطوط باید در صورت انجام اعتصاب کامل، گزینه های حمل و نقل جایگزین را در نظر بگیرند. 

BCRTC همچنان متعهد به انجام معامله است. ما تا آخرین لحظه چانه زدن را ادامه خواهیم داد تا از این اقدام شغلی غیر ضروری و مخرب جلوگیری شود 

اعتصاب SkyTrain فقط  چند روز پس از اعتصاب کامل خدمات اتوبوس و SeaBus روی داد، که با توافق کارگران با شرکت Coast Mountain Bus Bus (یکی دیگر از زیرمجموعه های TransLink)، از آن جلوگیری شد. 

 


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!