Connect with us

اخبار مهاجرت به کانادا

صفر تا صد اسپانسر شدن مهاجرتی برای پارتنر یا همسر از داخل کانادا

Published

on

اسپانسرمهاجرتی همسر

اسپانسرمهاجرتی-همسر

آیا شما آماده‌ی حمایت از همسر یا شریک زندگی خود برای مهاجرت کانادایی هستید؟ مراحل زیر را به دقت دنبال کنید.

اگر می‌خواهید برای پرونده مهاجرتی شریک زندگی خود که در کانادا با شما زندگی می‌کند اقدام کنید، مراحل کمی متفاوت از مراحل درخواست شما از خارج از کشور است. پرونده Spouse or Common-Law Partner in-Canada برای شهروندان کانادایی و مقیم دائم است که قبلاً در کانادا با هم زندگی کرده و می‌خواهند آن را به همین روش ادامه دهند.

پارتنر خارجی باید از وضعیت مهاجرت معتبر در کانادا به عنوان دانشجو، کارگر یا بازدید کننده برخوردار باشد. اگر آن‌ها قصد دارند مجوز کار آزاد را به دست آورند، باید تحت Open Work Permit نیز ثبت نام کنند تا بتوانند در حالی که منتظر پردازش درخواست خود هستند، کار کنند.

اسپانسرمهاجرتی-همسر

اولین قدم برای کانادایی‌هایی که می‌خواهند همسر یا شریک زندگی خود را حمایت مالی کنند این است که از واجد شرایط بودن خود آگاه شوند. شما باید تابعیت کانادا، First Nation یا اقامت دائم با سن بالای ۱۸ سال را داشته باشید. همچنین باید نشان دهید که می‌توانید نیازهای اساسی خود و همچنین شخصی را که حامی مالی آن هستید و هر کودک وابسته‌ای را تأمین کنید. برخی فاکتورهای دیگر نیز وجود دارد که می‌تواند شما را فاقد صلاحیت کند، به عنوان مثال اگر به جرائم خشن محکوم شده باشید.

در عین حال، شریک زندگی شما نیز باید واجد شرایط حمایت مالی باشند. آن‌ها باید بیش از ۱۸ سال سن داشته باشند و از سوابق گذشته، مسائل امنیتی و چک‌های پزشکی عبور کنند. دولت فدرال همچنین می‌گوید روابط شما باید «واقعی» باشد و فقط برای گرفتن اقامت دائم نباشد.

کانادا یک راهنمای آنلاین و همچنین یک چک لیست اسناد، برای افرادی که مراحل کار را طی می‌کنند ارائه می‌دهد. وقتی همه چیز کامل شد، می‌توانید درخواست خود را ارسال کنید. اگر دولت ناقص بودن آن را تشخیص دهد، آن‌ها را پس می‌دهند.

اداره‌ی مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) برای پردازش درخواست‌های حمایت مالی پارتنر، حدود ۱۲ ماه زمان لازم دارد از جمله دو یا سه ماه انتظار در حالی که آن‌ها از کامل شدن درخواست اطمینان می‌یابند.

در طول دوره‌ی پردازش، IRCC ممکن است از شخصی که متقاضی اقامت دائم است بخواهد بیومتریک خود را ارائه دهد. آن‌ها ۳۰ روز فرصت دارند تا آن‌ها را بفرستند. آن‌ها همچنین ممکن است در هر زمان برای اطلاعات بیشتر یا مصاحبه حضوری درخواست کنند. همچنین به کسانی که تحت حمایت مالی قرار می‌گیرند ۳۰ روز مهلت داده می‌شود تا معاینه پزشکی داشته باشند.

IRCC به شما امکان می‌دهد وضعیت برنامه خود را به صورت آنلاین ردیابی و به روز کنید.

وقتی اداره‌ی مهاجرت درمورد درخواست شما تصمیمی اتخاذ کند، آن‌ها دستورالعمل‌هایی را در مورد مراحل آخر گرفتن اقامت دائم همسر یا شریک زندگی برای شما ارسال می‌کنند. آن‌ها برای دیدار با یک افسر مهاجرت برای مصاحبه فرودگاهی باید به بندر ورودی بروند. IRCC برای آن‌ها اسنادی را که باید بیاورند و همچنین زمان و مکان مصاحبه را ارسال می‌کند.

اسپانسرمهاجرتی-همسر

پس از انجام مراحل ورود، همسر یا شریک زندگی شما رسماً اقامت دائم دارد. تنها کاری که باقی مانده است این است که صبر کنید تا کارت اقامت دائم از طریق پست بیاید.

منبع

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی


error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!