Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

استودیوی فیلم سازی غول پیکر، به وسعت ششصد هزار اسکورفیت در ونکوور ساخته خواهد شد

Published

on


با اتمام ساخت، ساختمان هدفمند جدید Martini Film Studios (MFS) ، این مرکز در سطح جهانی، در مترو ونکوور، به بزرگترین استودیوی تولید فیلم در کانادا و یکی از بزرگترین استودیوها در نورث آمریکا تبدیل خواهد شد.


MFS اعلام کرد، که مستاجر پارک تجاری جدید 80 هکتاری Langley 216 خواهد بود، که در مجاورت Highway 1’s new 216th Street، در منطقه ی Langley Township’s Walnut Grove ساخته خواهد شد.
استودیوی تولید فیلم، 25 هکتار از 216 Business Park را تشکیل می دهد، که 600000 فوت مربع استودیوی صدابرداری، دفاتر و ساختمانهای پشتیبانی تولید را دربر می گیرد.
حداقل 300000 متر مربع از طبقه ی همکف، به عنوان استودیوی صدابرداری خواهد بود.
این پروژه در حال حاضر در مرحله ی طراحی و برنامه ریزی دقیق است و هماهنگی هایی را با امکانات موجود در استودیوی مجاور MFS انجام می دهد.
MFS برای اولین بار در سال 2017 در مترو ونکوور، با تبدیل یک انبار به استودیو افتتاح شد و در مجموع 250000 فوت مربع فضا در  9390-9390 198th Street و 19714 96th Avenue در نزدیکی Highway 1’s 200 Street در Langley City دارد.
پس از اتمام تأسیسات جدید، MFS بیش از سه برابر ظرفیت فعلی خود بزرگ خواهد شد و به بزرگترین ارائه دهنده ی امکانات استودیویی فیلم در منطقه تبدیل می شود. تخمین زده می شود که به دلیل موقعیت مکانی استودیوی جدید، ظرفیت تولیدات فیلم و تلویزیونی در مترو ونکوور، تا 15٪ افزایش یابد.
MFS همکاری نزدیکی با Netflix دارد. از امکانات موجود آن در حال حاضر برای محصولاتی مانند Chilling Adventures Sabrina و Another Life استفاده می شود.
طبق اعلام کمیسیون اقتصادی ونکوور (VEC) ، کل هزینه های صنعت فیلم و تلویزیون بیش از دو برابر شده و از 1.6 میلیارد دلار در سال 2012 به 3.8 میلیارد دلار در سال 2018 است، و این استان را به سومین مرکز تولید بزرگ در نورث آمریکا، بعد از کالیفرنیا و نیویورک تبدیل کرده است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!