Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

استان بی سی کانادا در راه بازگشایی، رستوران های استان بی سی ممکن است در ماه می بازگشایی شوند

Published

on


رستوران های BC می توانند از اوایل ماه آینده فضای غذاخوری خود را باز کنند، هرچند که دولت استانی اعلام کرده است که هرگونه کاهش محدودیت ها باید توسط Bonnie Henry مسئول بهداشت استانی اعلام شود.

Henry روز 20 آوریل گفت که می خواهد با این صنعت همکاری کند تا با روش های ابتکاری سرو غذا در رستوران ها را آغاز کنند، به طوری که هم از کارمندان و هم افرادی که وارد آن می شوند، محافظت شود.

Ian Tostenson ، مدیرعامل BC Restaurant & Foodservices Association گفت، مشتریان ممکن است غذای خود را از محلی در رستوران که پشت یک محافظ پلکسی گلاس است، بردارند.

ضد عفونی کننده ی دست مطمئنا در ورودی رستوران وجود خواهد داشت و ممکن است دمای بدن مشتریان و کارمندان قبل از ورود به محل بررسی شود.

اگر رستوران دارای پیشخدمت باشد، ممکن است لازم باشد ماسک و دستکش بپوشید. تعداد افراد داخل رستوران محدود خواهد شد، شاید تعداد صندلی هایی که برای سرویس دهی مجاز است نصف شود.

Tostenson گفت، هر کاری برای حفظ فاصله جسمی لازم است باید انجام شود، همچنین باید اجازه داد یک رستوران زنده بماند و به کار خود ادامه دهد.

Tostenson راهنمایی هایی برای نحوه ی باز کردن مکان غذاخوری رستوران ها ارائه داد. او یک تیم از رهبران بخش مهمان نوازی را گرد هم آورد تا طرحی را برای نحوه ی کار ایمن و سودآور ارائه دهند.

وی سپس یک کنفرانس ویدویی را در تاریخ 22 آوریل با چند ده نفر از فعالان صنعت از جمله lowbal Group، Earls ، Cactus Club و Starbucks سازماندهی کرد. اتحادیه ها نیز در این کنفرانس شرکت کردند.

از سوی دیگر جلب اعتماد عمومی به همان اندازه ی متقاعد کردن Henry برای از بین بردن محدودیت ها اهمیت دارد.

در یک نظرسنجی که توسط Angus Reid در 20 آوریل منتشر شد، نشان داد 60٪ از کانادایی ها بعد از اینکه استانشان حداقل دو هفته را بدون کشف یک مورد جدید COVID-19 سپری کرد، به روال های قبل از همه گیری باز خواهند گشت.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!