Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

استان آلبرتا تجهیزات پزشکی کروناویروس مازاد خود را به استان های دیگر ارسال می کند

Published

on


دولت آلبرتا امروز اعلام كرد كه قصد دارد، تجهیزات پزشكی اضافی را كه هم اكنون در این استان انبار شده است به استان های دیگر كانادا ارسال كند تا به تقاضای بی سابقه در دیگر استان ها برای تجهیزات محافظت شخصی (PPE) و ونتیلاتورها کمک کند.

Jason Kenney نخست وزیر آلبرتا، از یک انبار خدمات بهداشتی در آلبرتا پر از وسایل و تجهیزات پزشکی، گفت: آلبرتایی ها باید بسیار افتخار کنند که ما می توانیم در این مواقع ضروری کمکی به برادران و خواهران کانادایی خود بکنیم.

Kenney گفت: این به دلیل تلاش آلبرتایی ها برای قرنطینه کردن خود و کار شگفت انگیز انجام شده توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم است، که ما در موقعیت حمایت از دیگران در این بحران هستیم. ما می خواهیم همه ی کشورمان بداند، که هم در اوقات خوب و هم بد، آلبرتا برای کانادا وجود دارد.

این تصمیم پس از آن گرفته شد که پیش بینی های مدل سازی COVID-19 در این استان نشان می دهد، محتمل ترین سناریو برای آلبرتا این است که ویروس از اواسط ماه می به اوج خود خواهد رسید، و تخمین زده می شود که 820 نفر می توانند در دوره ی اوج بستری شوند، که بیش از یک چهارم از آنها نیاز به مراقبت های ویژه دارند.

در حال حاضر، و بر اساس این پیش بینی ها، Kenney گفت، که تعداد مبتلایان در آلبرتا بسیار کمتر از مناطق سخت در سراسر جهان، و همچنین از مکان هایی مانند انتاریو و کبک است.

Kenney گفت که با وجود انبارهای عرضه ی فعلی و تجهیزات بیشتری که در راه هستند، آلبرتا به اندازه ی کافی هرکدام از موارد PPE را در اختیار دارد و عرضه ی کافی هر یک از آنها را، حفظ خواهد کرد.

وی گفت: من به همه ی آلبرتایی ها اطمینان می دهم که عرضه ی کافی داریم. ما در موقعیتی هستیم که بتوانیم آلبرتایی ها را ایمن نگه داریم و به تجهیز سیستم های بهداشت و درمان کانادا کمک کنیم تا بتوانند چالش های پیش رو را بر عهده بگیرند.

از ابتدای هفته ی آینده، استان مواد مورد نیاز را به استان های زیر ارسال می کند:

انتاریو

  • 250 هزار ماسک N95
  • 5 میلیون ماسک جراحی
  • 15 میلیون دستکش
  • 87 هزار عینک محافظ
  • 50 دستگاه ونتیلاتور، که انتظار می رود در آنجا بمانند تا اوج شیوع COVID-19 بگذرد

کبک

  • 250 هزار ماسک N95
  • 2 میلیون ماسک جراحی
  • 15 میلیون دستکش

بریتیش کلمبیا

  • 250 هزار ماسک N95


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!