Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

از پزشکان و پرستاران خواسته شده در مورد نژاد پرستی در اتاق های اورژانس B.C. اطلاعات ارائه دهند

Published

on


یک قاضی سابق که درباره ادعاهای مربوط به نژادپرستی نسبت به افراد بومی، در سیستم مراقبت های بهداشتی بریتیش کلمبیا تحقیق می کند، از بیماران، خانواده ها، پزشکان و پرستاران خواسته است تا داستان های خود را ارائه دهند.

Mary Ellen Turpel-Lafond می گوید: ادعاهای مربوط به بازی حدس زدن سطح الکل خون بیماران بومی از سوی کارکنان اورژانس، نگران کننده است، از متخصصان بهداشتی که اطلاعاتی ارائه دهند، محافظت می شود.

وی گفت، دستگاه های حرفه ای، پزشکان و پرستاران از تحقیقات وی حمایت می کنند و آنها نباید برای از دست دادن شغل خود بترسند. علی رغم اینکه قانون افشاگری در بریتیش کلمبیا، برای مقامات بهداشتی اعمال نمی شود.

Turpel-Lafondگفت كه اجبار پزشكان برای ارائه شواهد می تواند دشوار باشد، بنابراین ما به پیروی داوطلبانه و افشاگری از سوی كسانی که خجالت نمی کشند، از جمله خود بومیان که مورد نژادپرستی قرار گرفته اند، امیدواریم.

Turpel-Lafond گفت: من می توانم بگویم اگر متوجه نقض Criminal Code یا استانداردهای ارگان های حرفه ای بهداشتی بشوم، تحقیقات را انجام داده و آن را به مقامات مربوط گزارش خواهم کرد.

Turpel-Lafond گفت ، نژادپرستی در سراسر سیستم مراقبت های بهداشتی در مورد افراد بومی که به دنبال مراقبت هستند وجود دارد، اغلب سؤالات بی ربطی درباره ی اینکه آیا آنها مواد مخدر مصرف کرده و یا معتاد به مواد مخدر هستند، پرسیده می شود.

تیم تحقیقاتی وی شامل افسر سابق بهداشت استان، دکتر Perry Kendall و همچنین متخصصان بومی با تجربه بالینی و افرادی است که داده های مربوط به تعداد افراد بومی که از سیستم مراقبت های بهداشتی استفاده کرده اند را، تجزیه و تحلیل می کنند.

با این حال، Turpel-Lafond گفت مدیر عاملان بهداشت باید بلافاصله به ادعاهای نژادپرستی رسیدگی کنند.

وی از مردم بومی خواست تا فرم بررسی محرمانه از تجربیات خود را پر کنند و می گوید هر کسی که دارای تجربه ی نژاد پرستی باشد، می تواند از طریق ایمیل یا شماره 1-800 اطلاعات خود را ارائه دهد.

Daniel Fontaine، مدیرعامل Metis Nation بریتیش کلمبیا، یکی از گروه های کمک به تحقیقات  گفت، که او ماه گذشته از یک بازی با نامPrice is Right  مطلع شده، که در اورژانس کارمندان حدس می زنند که سطح الکل خون بیماران بومی چقدر است.

وی گفت: این ادعاها در گزارشی از سوی سازمان خدمات بهداشتی استان ارائه شده است و گزارش دوم شامل داستان پس از داستان از نژاد پرستی است، که توسط کارکنان بهداشت و درمان سراسر استان گزارش شده است.

Fontaine اظهار امیدواری کرد که به همه ی کارکنان مراقبت های بهداشتی، استانداردهای فرهنگی که توسط گروه های بومی تایید شده اند، ارائه شود.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!