Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

از این پس در فرودگاه ونکوور استفاده از ماسک صورت اجباری بوده و فقط دارندگان بلیط و کارمندان مجاز به حضور در فرودگاه هستند

Published

on


در حال حاضر مسافران نه تنها هنگام پرواز، بلکه در کلیه ی اماکن عمومی در فرودگاه بین المللی ونکوور (YVR) باید از ماسک صورت استفاده کنند.

به گفته ی Robyn McVicker معاون رئیس عملیات و نگهداری فرودگاه ونکوور، اینها بخشی از اقدامات اتخاذ شده توسط کمپین جدید YVR ، با نام YVR TAKEcare است، که با هدف کمک به حرکت ایمن افراد در فرودگاه و شروع دوباره ی سفرها در صورت برداشته شدن محدودیت های فعلی، طراحی شده است.

McVicker گفت: از طریق این برنامه ی چند لایه، هدف ما ایجاد یک تجربه ی ایمن در فرودگاه و از زمین تا بالای ابرها است، تا مسافران و کارمندان احساس اطمینان کنند.

فقط مسافرانی که بلیط پرواز معتبر دارند و کارمندان مجاز به ورود به فرودگاه هستند. ایستگاه های ضدعفونی دست را می توان در سراسر فرودگاه یافت. مسافرانی که برای اجرای اقدامات ایمنی به کمک نیاز داشته باشند می توانند از اعضای برنامه TAKEcare کمک بخواهند.

McVicker  گفت، علاوه بر این، فرودگاه تمیز کاری دقیق مناطقی که زیاد لمس می شوند را بر عهده گرفته است، یک تیم تمیز کننده ی فوری به محض ورود و خروج هر پرواز به کلیه ی کیوسک ها اعزام می شوند. و بازدیدکنندگان باید به Plexiglas  های موجود در پیشخوان ها توجه کنند.

McVicker افزود: این فرودگاه با تمام دولت ها و در سطح جهان همکاری می کند، تا رویکردی استاندارد برای ایمنی در فرودگاه اتخاذ کند.

با توجه به محدودیت های سفر، از اواسط ماه مارس ترافیک فرودگاه کاهش یافته بود، اما McVicker اظهار داشت که اخیراً شاهد بازگشت برخی از پروازها بوده ایم.

McVicker  گفت، ایر کانادا و WestJet هر دو، پروازهای خود برای تابستان را افزایش داده اند. در حالی که هنوز تعداد مسافرها کم است، خوشحالم که بگویم هر هفته شاهد افزایش مسافران بوده ایم و این دلگرم کننده است. این واقعاً مهم است که ما سخت تلاش کنیم و YVR را به حالت قبل خود برگردانیم.

اقدامات جدید شامل موارد زیر است:

  • استفاده از ماسک صورت در هر زمان و تمامی مناطق عمومی ترمینال ها اجباری است.
  • غربالگری دمای بدن افراد.
  • مسافرینی که بلیط معتبر دارند و کارمندان فقط مجاز به ورود به YVR هستند.
  • تمیز کاری بیشتر برای مناطقی که زیاد لمس می شوند.
  • ضد عفونی کننده ی دست اضافی در سراسر فرودگاه.
  • Plexiglas در پیشخوان ها.
  • اعضای تیم TAKEcare که در سراسر فرودگاه حضور دارند.
  • نشانگرهای حفظ فاصله ی فیزیکی که بر روی زمین مشخص شده است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!