Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

ارزان ترین ایرلاین ها در سال 2019

Published

on


معمولا سفرهای هوایی گران قیمت هستند، اما گاهی اوقات ممکن است سفر هوایی از سفر با قطار نیز کم هزینه تر بشود.
موسسه ی اسکای ترکس، هر ساله یکی از معتبرترین رده بندی ها در مورد خطوط هوایی را تهیه می کند. بر اساس این گزارش ارزان ترین ایرلاین های سال 2019 که در کنار قیمت کم، کیفیت خوبی دارند را معرفی می کنیم.


ایرآسیا
این شرکت ارزان ترین ایرلاین دنیا است، که علاوه بر قیمت ارزان، سرویس مناسبی به مسافران ارائه داده و خدمه ی حرفه ای و دوست داشتنی و کیتریگ بسیار خوبی دارد.
این شرکت مالزیایی بیشتر در پروازهای جنوب شرق آسیا فعال است. این شرکت در سال 1993 تاسیس شده و 96 فروند هواپیما در اختیار دارد. این شرکت همچنین 300 هواپیمای جدید نیز سفارش داده است.
ایزی جت
این شرکت هواپیمایی بریتانیایی که در فرودگاه لوتن لندن واقع شده است، دومین ایرلاین ارزان قیمت جهان است. این شرکت بزرگ ترین شرکت هوایی بریتانیا بوده و به بیشتر از 600 مقصد پرواز دارد.
این شرکت 323 فروند هواپیما دارد که تمام آنها ایرباس هستند.
نروژین ایر
سومین ایرلاین ارزان قیمت دنیا نروژین ایر است، که دومین ایرلاین بزرگ منطقه ی اسکاندیناوی محسوب می شود و به بیشتر از 120 مقصد پرواز دارد.
این شرکت 162 فروند هواپیما دارد، که شامل 30 ایرباس 321 نیو، 112 بوئینگ 737 سری 800، 18 بوئینگ 737 مکس و 32 بوئینگ 787 است. در حادثه ای که اخیرا برای یکی از هواپیماهای این شرکت اتفاق افتاد، ایرلاین مجبور به تعطیل کردن بخشی از ناوگان خود شد.

ساوت ‌وست ایرلاینز
چهارمین ایرلاین ارزان ‌قیمت دنیا، یکی از بزرگترین شرکت‌های هوایی آمریکا بوده، که پایگاه آن در شهر دالاس می باشد.
این شرکت بیشتر از 688 فروند هواپیمای فعال دارد، که همه ی آنها بوئینگ 737 هستند.


ایرآسیا ایکس
پنجمین ایرلاین ارزان‌ قیمت دنیا از شهر سلانگور مالزی و فرودگاه بین‌المللی کوالالامپور است، که سهام آن در اختیار شرکت‌های ویریجین و ایرآسیا می باشد.
این شرکت بلیط ارزان برای مسیرهای دور در آسیا، استرالیا و آمریکا ارائه می دهد و اکثر ناوگانش هواپیماهای پهن پیکر ایرباس 330 هستند. این شرکت 24 فروند از این مدل از هواپیما را در اختیار دارد.
جت‌ استار
ششمین ایرلاین ارزان ‌قیمت دنیا یک شرکت استرالیایی است که در سال 2003 تاسیس شده و با شرکت ویرجین استرالیا رقابت تنگاتنگی دارد.
این شرکت در شهر ملبورن واقع شده و مجموعا 71 هواپیمای ایرباس 320 و بوئینگ 737 دارد.
در این فهرست شرکت های وست ‌جت کانادا، ایندی ‌گوی هند، رایان ‌ایر ایرلند و یورو وینگز آلمان در رده های هفتم تا دهم قرار گرفتند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!