Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

ارتش کانادا برای استقرار احتمالی به منظور کمک برای مقابله با همه گیری ویروس کرونا آماده می شود

Published

on


نیروهای مسلح کانادا (CAF) در حال آماده سازی یک بسیج احتمالی، برای کمک به نبرد با همه گیری COVID-19 است.

تحت عملیات Lentus، ارتش در حال برنامه ریزی نیروهای مقابله با کروناویروس است، که می تواند با راه اندازی سریع و بهره برداری از بیمارستان های صحرایی، حفظ نظم و حمل و نقل وسایل به ویژه به جوامع دور افتاده، به مقامات مدنی کمک کند.

در نامه ای سرگشاده به سربازان، ژنرال Jonathan Vance، رئیس ستاد دفاع به اعضا دستور داد كه برای استقرار احتمالی داخلی آماده شوند.

برای آمادگی، اعضا باید تا جای ممکن برای حفظ سلامتی خود کوشش کنند که این امر به وسیله ی جلوگیری از انجام سفرهای غیر ضروری، و با انجام اقدامات مناسب جسمی و حفظ فاصله ی ایمن اجتماعی همانطور که توسط مسئولان بهداشت بیان کرده اند، انجام می شود.

وی نوشت: امروز، مأموریت ما همراه با دفاع مسلح از کانادا، حفظ سلامتی خود، حفظ سلامت کانادایی ها و آمادگی برای پاسخگویی به درخواست های کمک است.

وی گفت: سلامت نیروهای مسلح کانادا در روزها و هفته های آتی بسیار مهم خواهد بود، زیرا ممکن است از ما درخواست شود تا حمایت های فدرال، استانی، منطقه ای و شهری را برای مقابله با COVID-19 به وسیله ی قابلیت های تخصصی و عمومی خود انجام دهیم.

CAF همچنین اقداماتی برای کاهش فعالیت هایی که می تواند احتمال سرایت ویروس کرونا در بین اعضا را افزایش دهد، و اطمینان از تعداد اعضای مورد نیاز برای پاسخ سریع در هنگام درخواست، انجام داد.

Vance خاطرنشان كرد كه تقریباً تمام فعالیت های ارتش قبلاً كاهش یافته است، و این امر با تمركز بر نگه داشتن هرچه بیشتر افراد در خانه یا محله هایشان صورت گرفته است.

وی ادامه داد: برای اطمینان از داشتن یک نیروی سالم، ما اقدامات لازم را برای کاهش یا توقف فعالیت های روزمره که می تواند به گسترش ویروس کمک کند، اتخاذ کرده ایم، ضمن اینکه اطمینان حاصل می کنیم که ماموریت های اختصاص یافته و عملکردهای اصلی که نمی شود متوقف شوند، به طور ایمن انجام می شوند.

وی از اعضایی که قصد داشتند به طور داوطلبانه خدمت ارتش را ترك كنند و یا خود را بازنشسته کنند خواست، تصمیم خود را به تعویق بیندازند، زیرا به دلیل بحران استخدام تقریباً متوقف شده است.

با توجه به شدت و دامنه ی بحران که در سراسر کشور وجود دارد، Vance از اعضای سابق CAF خواست، مجددا به خدمت خود بازگردند.

در حال حاضر، ارتش کانادا دارای بیش از 100000 پرسنل، از جمله 68000 عضو نظامی عادی، 27000 عضو نیروی ذخیره و 24000 کارمند غیرنظامی است.

Vance افزود: اقدامات فوق العاده ای برای جلوگیری از گسترش ویروس در كانادا و سراسر جهان اعمال شده است.

در اکثر مناطق کارها به طور معمول پیش نمی رود و تا زمانی که ویروس فروکش نکند و یا واکسنی برای جلوگیری از ظهور مجدد آن وجود ندارد، به همین صورت خواهد بود. این کار به زمان، نظم و تحمل نیاز دارد.

تاکنون 4731 مورد تأیید شده از COVID-19 در کانادا وجود دارد، از جمله 2021 در کبک ، 967 در انتاریو ، 792 در بریتیش کلمبیا و 542 نفر در آلبرتا. این بیماری تا به امروز منجر به مرگ 54 نفر شده است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!