Connect with us

املاک در کانادا

اجاره ماهانه ملک در ونکوور در سال 2019 حداکثر تا 7 درصد افزایش خواهد یافت.

Published

on


 

ونکوور در حال حاضر به عنوان یک مکان گران برای اجاره دهندگان، شناخته شده است،اما دریک گزارش تازه منتشر شده، پیش بینی شده، که هزینه نگهداری سقف بالای سر، بیشتر از این ها در این شهر افزایش خواهد یافت.

این ارقام از طرف Rental.ca 2019  ارائه شده و شامل نظرکارشناسان مسکن ، از سراسر کشور است.

 Rentals.ca در این گزارش گفت که با 16 متخصص در زمینه مسکن ، از جمله تحلیلگران داده، استادان، اقتصاددانان، مدیران املاک، وکیلان مخصوص امور اجاره ملک، صاحبخانه ها و سیاستمداران،  در مورد بازار اجاره املاک در سال 2019 ،  در کانادا صحبت کرده است.

نتیجه؟ نرخ متوسط اجاره بها ​​در طول سال 2019، می تواند بیش از 6 درصد در سطح کشور افزایش یابد.

در ونکوور، انتظار می رود نرخ ها بسیار نزدیک به سطح متوسط در کشور و حدود 7٪ باشد.

Ben Myers ، رییس سازمان .Bullpen Research & Consulting Inc   گفت که خانه های خالی کم و اجاره های بالا، روندی است که از سال 2018 ادامه داشته است. او همچنین به افزایش مهاجرت و ” renoviction  ” به عنوان دیگر دلایل، اشاره کرد.

او خاطرنشان کرد اجرای دقیق تر، قوانین کنترل اجاره ، باعث شده است که سرمایه گذاران بیشتری، اقدام به فروش خانه های اجاره ای خود کنند، که این کار موجب افزایش قیمت اجاره در چندین شهر شده است.

او گفت، این روند، احتمالا در سال 2019 نیز ادامه خواهد یافت.

و در حالی که 7 درصد ، یک  پرش قیمت در اجاره مسکن محسوب می شود، اما گزارش می گوید که در مقایسه با مکان هایی مانند Ottawa با (9 درصد) و Toronto  با (11 درصد) ، در واقع پایین ترین حد پیش بینی برای افزایش نرخ اجاره است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!