Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

اتومیل های الکتریکی به میزان قابل توجهی در BC فروخته می شوند

Published

on


بر اساس گزارش Blair Qualey، مدیر عامل سازمان فروشندگان خودروهای جدید BC، در دو هفته ی گذشته بریتیش کلمبیایی ها سفارش حدود 1300 اتومبیل الکتریکی را ثبت کرده اند.
به گفته ی Fleetcarma، در سال 2017 ، در مجموع 3270 اتومبیل EV و هیبریدی در بریتیش کلمبیا فروخته شده است.
تخفیف جدید فدرال برای خرید اتومبیل های الکتریکی، از تاریخ 1 می به اجرا در آمده است که تمام پولی که به برنامه ی تشویقی استان BC اختصاص یافته بود، بلافاصله مورد استفاده قرار گرفت.
Qualey گفت: ما در روز 1 می، 6.5 میلیون دلار داشتیم که تا 15 ماه، همه ی آن به متقاضیان پرداخت و تمام شد.


Qualey گفت دولت استانی موافقت کرده 10 میلیون دلار دیگر به صندوق بپردازد و ما انتظار 32 میلیون دلار بیشتر را نیز داریم، زیرا بودجه ی اختصاص یافته برای این طرح در BC ، 42 میلیون دلار است. دولت استانی یک تخفیف تشویقی به میزان 2500 دلار برای خرید اتومبیل های هیبریدی و 5000 دلار برای خرید اتومبیل های الکتریکی ارائه می دهد.
اما یک طرح تشویقی جدید فدرال به میزان 5000 دلار نیز تصویب شده است، به این معنی که بریتیش کلمبیایی ها می توانند مبلغ 10000 دلار برای خرید یک EV ، تخفیف بگیرند.
Qualey می گوید در حالی که طرح تشویقی دولت فدرال می تواند یکی از دلایل افزایش ناگهانی سفارشات EV باشد، دلیل دیگر قیمت بالای بنزین است که باعث می شود خریداران به سمت خودروهای برقی کشیده شوند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!