Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

آیا شما آماده ی تغییرات جدید شرکت بیمه ICBC هستید؟ در اینجا آنچه شما باید بدانید را اعلام می کنیم

Published

on


خود را برای تغییراتی که در زمان تمدید بیمه ی خود، پس از اول سپتامبر 2019 با آن روبرو می شوید، آماده کنید.
در حال حاضر 6.3 درصد افزایش حق بیمه در شرکت ICBC وجود دارد، که از تاریخ 1 آوریل 2019 به مرحله اجرا درآمده است.


تجربه ی رانندگی و سابقه ی تصادفات همیشه در میزان حق بیمه ی افراد نقش داشته است، اما اکنون این عوامل نقش بزرگتری در میزان حق بیمه ایفا خواهند کرد.
شاید بزرگترین تغییر این باشد که، اکنون راننده مسئولیت تصادف را بر عهده خواهد داشت، حتی اگر در حال رانندگی با ماشین شخص دیگری باشد، در حالی كه قبلا بیمه نامه ی صاحب وسیله ی نقلیه، مسئول جبران خسارت تصادفات بود و این بر حق بیمه ی آنها اثر می گذاشت.
اکنون شما باید در هنگام تمدید بیمه نامه، هر کسی را که با این اتومبیل رانندگی می کند، لیست کنید.
ICBC مدل جدید مبتنی بر راننده را معرفی کرده است، در این مدل کلیه ی رانندگانی که برای یک وسیله ی نقلیه ذکر شده اند، دارای یک امتیاز ترکیبی خواهند بود و به عنوان یک ریسک جمعی برای آن اتومبیل در نظر گرفته می شوند.
در این مدل، 75 درصد حق بیمه ی اولیه توسط راننده ی اصلی تعیین شده و 25 درصد دیگر نیز از طریق راننده ای که با بالاترین سطح ریسک، در لیست رانندگان وسیله ی نقلیه ذکر شده است.

یک سیستم امتیاز دهی جدید نیز معرفی شده، که امتیاز مرجع آن 1.000 است. امتیاز کمتر از 1.000 بدان معنی است که فرد از ریسک کمتری در رانندگی برخوردار است، در حالی که عدد بالاتر به معنای خطر بالاتر است.
بیمه نامه با یک حق بیمه ی پایه شروع می شود، که براساس عامل راننده و فرد لیست شده ای که دارای بالاترین ریسک است، افزایش یا کاهش می یابد.
سابقه ی رانندگی شما همچنین می تواند حق بیمه ی شما را تحت تاثیر قرار دهد. تاریخ رانندگی 10 ساله ی شما برای تعیین ریسک و هزینه بررسی خواهد شد.
یکی دیگر از تغییرات بزرگ در مورد پرداخت مطالبه است. قبلا شما می توانستید با پرداخت خسارت از جیب خود، آن را از سابقه ی خود پاک کنید تا بر حق بیمه ی شما تأثیر نگذارد، اما اکنون اگر خسارت شما بیش از 2000 دلار باشد، شما مجاز به پرداخت آن نخواهید بود.
تخفیف جدیدی نیز وجود دارد.
اگر در یک سال با ماشین خود کمتر از 5000 کیلومتر رانندگی کنید، می توانید برای تخفیف واجد شرایط باشید. در زمان تمدید بیمه، می توانید میزان کیلومتر اتومبیل خود را ثبت کنید. در زمان تمدید بعدی، اگر مسافت پیموده شده کمتر از 5000 کیلومتر باشد، 10٪ تخفیف در حق بیمه ی خود دریافت خواهید کرد.
در کل مدل جدید، به جای وسیله ی نقلیه، رانندگانی را که برای جاده ها خطر دارند، هدف قرار می دهد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!