Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

آمازون به کارکنانش پیشنهاد کمک می کند تا کسب و کار خودشان را برای تحویل کالا شروع کنند

Published

on


شرکت آمازون، که در حال رقابت برای هرچه سریعتر تحویل دادن بسته ها است، به کارکنان خود یک پیشنهاد داده است: از کار خود استعفا دهید، ما به شما کمک خواهیم کرد تا کسب و کار تحویل بسته های آمازون را شروع کنید.
آمازون قصد دارد زمان تحویل بسته ها برای اعضای ویژه ی خود را، از دو روز به یک روز کاهش دهد. این شرکت پیشنهاد جدید را، به عنوان راهی برای رساندن هر چه سریع تر بسته ها به خریداران می داند.
آمازون می گوید هزینه های راه اندازی کسب و کار کارکنانی که مشاغل خود را ترک کرده و به طرح جدید می پیوندند، تا سقف 10000 دلار پوشش خواهد داد. همچنین سه ماه حقوق آنها را نیز پرداخت می کند.


این پیشنهاد به تمام کارکنان نیمه وقت و تمام وقت بخش های سفارشات و بسته بندی، داده شده است. اما کارکنان بخش Whole Foods نمی توانند در این طرح شرکت کنند.
گسترش این طرح، بخشی از برنامه ی شرکت برای کنترل بیشتر مرسوله ها توسط خودش است، به جای آن که به UPS ها، اداره ی پست و سایر شرکت های دلیوری، تکیه کند، هزینه های راه اندازی از 10000 دلار شروع می شود و کسانی که به این طرح می پیوندند، می توانند ون های آبی با لوگوی لبخند آمازون را اجاره کنند.
John Felton ، معاون سرویس دلیوری جهانی آمازون گفت: به طور کلی، بیش از 200 کسب و کار دلیوری آمازون از زمان راه اندازی این برنامه در ماه جون گذشته، ایجاد شده است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!