Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

آمازون اولین مرکز Cloud Innovation کانادا را در UBC راه اندازی می کند

Published

on


آمازون از راه اندازی یک مرکز Cloud Innovation (CIC) ، در دانشگاه بریتیش کلمبیا (UBC) خبر داد. این پروژه ی ابتکاری جدید، بخشی از روابط مداوم بین خدمات وب آمازون (AWS) و UBC است، و در کانادا اولین در نوع خود محسوب می شود. مرکز Cloud Innovation یک همکاری عمومی – خصوصی بین یک اسپانسر منتخب و آمازون است. اسپانسر که در بخش عمومی فعالیت می کند، چالش های تحول دیجیتال را شناسایی می کند.
AWS نیز پردازش های نوآورانه ی آمازون، متخصصین cloud و راه حل های جهانی را به میدان می اورد، تا هر دو طرف بتوانند بهترین راه حل ها را برای چالش های داده شده، پیدا کنند.


CIC ، که به طور رسمی تحت عنوان UBC Community Health and Wellbeing CIC خوانده می شود، دانشجویان ، کارمندان و دانشکده ها را درمورد موضوعات پیرامون سلامت روانی و جسمی، متمرکز خواهد کرد.
افرادی که از مرکز نوآوری استفاده می کنند با جامعه ، دولت و سازمان های غیرانتفاعی (NPO) همکاری می کنند، تا مجموعه ای از چالش ها را تعریف کنند. سپس، این تیم با کارشناسان حوزه همکاری خواهند کرد، تا راه حل های بالقوه را شناسایی کنند و آنچه AWS آن را (Proof of Concepts (PoCs می نامد، بسازند.
نتایج هر مطالعه، شامل PoCs، به عنوان یک منبع آزاد از اطلاعات منتشر خواهد شد، تا برای استفاده در دسترس همگان باشد.
براساس AWS ، این مرکز نوآوری به رشد بخش عمومی کانادا کمک می کند ، همچنین پیشرفت و هزینه ی پروژه هایی را که تیم های UBC در آن شرکت می کنند، بهبود می بخشد.

CIC به هفت پروژه ی دیگر که توسط AWS در سراسر جهان تأمین مالی شده است، می پیوندد. در حال حاضر مراکز دانشگاهی در پلی تکنیک کالیفرنیا ، دانشگاه ایالتی آریزونا ، دانشگاه علمی کاربردی مونیخ و دانشگاه علوم کاربردی CODE ، در این پروژه ها حضور دارند.
پیش بینی می شود UBC’s Cloud Innovation Centre در اوایل سال 2020 راه اندازی شود.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!