Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

آمار نشان می دهد که نیمی از ونکووری‌ها دلشان می خواهد که نزدیک محل زندگی خود کار کنند

Published

on


در نظرسنجی ای که توسط شرکت ریسرچ در میان ۷۰۰ نفر از ساکنان ونکوور انجام گرفته، ۵۱ درصد از پاسخ دهندگان، حاضرند حقوق کمتری بگیرند، اما محل کارشان نزدیک باشد. ۷۵ درصد نیز گفته اند کارشان را با توجه به محل قرارگیری آن انتخاب می‌کنند و اما ۸۱ درصد بر این اعتقادند که الویت آنها برای انتخاب کار، شغلی است که نزدیک محل زندگی شان باشد ، ۵۵ درصد نیز اگر شغلی که پیدا می کنند از محل زندگی فعلی شان دور باشد، حاضرند خانه ی خود را عوض کنند.

از طرفی در میان کسانی که در حال حاضر مجبورند برای رسیدن به محل کار، مسافت زیادی را طی کنند، ۶۸ درصد گفته اند این سفر برایشان خوشایند است و کمتر از یک سوم ، آن را اذیت کننده دانسته اند.

ماریو کانسکو مدیر تحقیقات میگوید، این که افراد با چه وسیله ای به محل کار خود می روند، در تلقی آنها از این سفر تاثیر میگذارد. معمولا کسانی که با مترو سفر می کنند به دلیل اینکه در مسیر می‌توانند به سرگرمی‌های مورد علاقه شان مشغول باشند و یا کارهای عقب افتاده را انجام دهند، این سفر را خوشایند میدانند.
اما کسانی که تا محل کارشان رانندگی میکنند، می‌گویند ترافیکِ سنگین و رانندگی ِ بد دیگران باعث میشود این سفر برایشان ناخوشایند باشد.
در مورد وسیله ی نقلیه ی مورد علاقه برای رسیدن به محل کار نیز، 48 درصد، رانندگی با وسیله ی شخصی، 28 درصد حمل‌و‌نقل عمومی و تنها 7 درصد از پاسخ دهندگان دوچرخه‌سواری را انتخاب کردند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!